Видалення рекламних компонентів

  311

  AdwCleaner

  Ліцензія: безкоштовно
  Платформа: Windows XP / Vista / 7 (32 і 64 біт)

  спадкоємець AD-Remover. Це дозволяє виявляти і видаляти рекламні компоненти.
  Опція пошуку – пошук компонентів в системі. По завершенні звіт створюється у файлі C: AdwCleaner [RX] .txt.
  Приклад журналу: AdwCleaner [R2] .txt

  Опція Видалити – видалення виявлених об’єктів з системи. Після перевірки ми отримаємо повідомлення про перезавантаження комп’ютера. Після перезапуску у файлі C: AdwCleaner [SX] .txt створюється звіт.
  Приклад журналу: AdwCleaner [S1] .txt

  Знімок екрана:

  Ad-Remover

  Ліцензія: безкоштовно
  Платформа: Windows XP / Vista / 7 (32-розрядна та 64-розрядна)

  Інструмент більше не розробляється.

  Додаток дозволяє виявляти і видаляти з системи рекламні компоненти, такі як різні типи панелей інструментів Ask, Conduit, Dealio і т. д.), Spigot adware (Установки оновлення програм і пошуку), AutocompletePro , RelevantKnowledge та інші.

  Інструкція з експлуатації:

  • Сканування : сканування системи на наявність загроз. В результаті створюється звіт у вигляді логотипу в розташуванні C: Ad-Report-SCAN [число] .txt.
   Приклад звіту: Ad-Report-SCAN [1] .txt
  • Очистити – опція видалення рекламних компонентів, відомих інструменту. Обидва файлу на диску і записи реєстру будуть видалені. Домашня сторінка IE також скидається в hxxp: //fr.msn.com/ і в службу пошуку в режимі Live Search.
   Після його вибору копія реєстру буде створена за допомогою доданого додатки Erunt (копія зберігається в папці C: Program FilesAd-RemoverBackup). Потім запущені процеси будуть закриті, а оболонка Explorer = зникне. На дуже зараженій системі робота може зайняти 10 – 60 хвилин. Після завершення ми отримаємо повідомлення з можливістю перезавантаження комп’ютера – перезавантаження не завжди необхідна, але рекомендується. Звіт про видалення буде створений в C: Ad-Report-CLEAN [число] .txt, а видалені файли будуть поміщені на карантин в C: Program FilesAd-RemoverQuarantine.
   Приклад журналу з видалення: Ad-Report-CLEAN [1] .txt
  • Меню інструментів: Управління панелями інструментів – менеджер панелей інструментів для їх видалення. Але ця функція не працює належним чином, не виявляє всі панелі інструментів.

  Завантажити : AD-R_2.0.0.2, G.zip

  Знімок екрана:
  Удаление рекламных компонентов