Соколине око перестало бути месником після «фіналу» в mcu

98

Marvel studios нарешті представили дебютний погляд на серіал ” соколине око », який буквально вразив фанатів своєю різдвяною атмосферою. І, як і слід було очікувати, він запропонував масу нових деталей про майбутнє кіновсесвіту marvel.

Крім трейлера і офіційного постера шоу, disney спільно з marvel studios опублікували синопсис « соколиного ока ». Він, як можна зрозуміти, натякає на те, якою буде нова пригода клінта бартона після того, як він, здавалося, залишив месників позаду. Але, схоже, що він все одно зіткнеться зі своїм минулим.

Опис серіалу ви можете прочитати нижче:

У колишнього месника клінта бартона є, здавалося б, просте завдання: повернутися до своєї сім’ї на різдво. Чи можливо це? може бути, йому в цьому допоможе 22 – річна кейт бішоп-лучниця, яка мріє стати супергероєм. Вони змушені працювати разом, коли минуле бартона загрожує погубити щось більше, ніж просто різдвяний дух.

Очевидно, після “месників: фінал ” склад месників змінився, і “соколине око ” виглядає як перший проект четвертої фази mcu, який безпосередньо торкнеться цю тему. Це має сенс, враховуючи, як довго клінт входив до складу найбільших героїв землі.

Буде цікаво подивитися на те, як змінилося життя клінта бартона після « фіналу » і після його рішення покинути месників. У будь-якому випадку, ми дізнаємося про це вже зовсім скоро.