Цікаві та технологічні подарунки жінкам до 8 Березня. Перша частина

308

Наближається Міжнародний жіночий день 8 Березня. Слабка стать дуже любить подарунки. Крім того, можна посперечатися про їх суті. Жінки не менше чоловіків люблять різні електронні пристрої і гаджети. Зробимо підбірку таких виробів, які не соромно буде піднести жінці або дівчині до цього свята.

Бездротовий зовнішній акумулятор

Рowerbank завжди стане в нагоді, особливо в тих умовах, коли немає поблизу електричної мережі, а мобільний пристрій вимагає підзарядки. Зовнішній акумулятор Baseus M36 Wireless Charger оснащений підтримкою бездротової Qi-зарядки.

Власник цього пристрою не залишиться без енергії, так необхідної його гаджету. Воно володіє ємністю 10000 маг. Є функція захисту від короткого замикання, перегрів теж неможливий.

В арсеналі пауэрбанка є два USB-роз’єму, що дозволяє одночасно підключити три апарату. У цьому полягає ще одна зручність зовнішнього акумулятора. Його можна використовувати, наприклад, в кафе чи парку, де у компанії кількох осіб розрядилися смартфони. Тоді один з користувачів використовує можливості бездротової зарядки, а ще двоє подзарядят свої апарати допомогою дротового з’єднання через USB.

Фітнес браслет від Xiaomi

Ні в якому разі такий подарунок не повинен розцінюватися жінкою як натяк. Це просто турбота про кохану людину. Фітнес-трекер Xiaomi Mi Band 3 є одним з найбільш просунутих в своїй ціновій категорії. Він має оригінальну зовнішність, тому сподобається будь-якій жінці або дівчині, яка із задоволенням стане його носити на своєму витонченому зап’ясті.

Пристрій оснащений OLED-дисплеєм і батареєю на 110 маг, що дозволить довгий час обходитися без підзарядки.

Даний фітнес-браслет уміє багато чого, його можливості не обмежуються лише вимірюванням фізичних параметрів активності клієнта. Він може стежити за якістю сну, при наявності установки, ввічливо будити користувача. Пристрій вимірює ЧСС, виводить нагадування про необхідність проведення невеликої розминки.

За допомогою протоколу Bluetooth легко синхронізувати браслет зі смартфоном. Перед цим треба скачати і встановити фірмове додаток. Воно дозволяє контролювати всі процеси фізичної активності та сну. Бонусом може служити наявність вологонепроникного корпусу, що дозволяє купатися, не знімаючи пристрій і відвідувати, наприклад, аквапарк.

Портативний фотопринтер

Жінки та дівчата люблять робити селфи і просто фотографуватися. Багато хто з них задаються питанням про збереження позитивних спогадів, отриманих, наприклад, під час відпочинку біля моря або походу в гори. Особливо, якщо всі фотографії робилися за допомогою камери смартфона.

У цьому допоможе портативний фотопринтер Polaroid Zip. Він не дасть пам’ятних знімків залишитися в надрах ПК або на сторінках соціальних мереж. Цьому апарату не важливо на якій платформі працює ваш смартфон Android або iOS. Він однаково якісно роздрукує на одному заряді батареї 25 знімків.

Завдяки технології Zero Ink Printing немає необхідності шукати чорнило, заправляти їх. Потрібно всього лише підключити його через NFC або Bluetooth до гаджету. Крім того, у вашому додатку, перед друком, можна обробити зображення, зробити майбутню фотографію більш якісною.

Електронна книга

Майже всі дівчата романтичні. Також вони виглядають з книгою в руках. Якщо ця електронна книга, ця дівчина, до того ж ще і сучасна, слід в ногу з часом.

Пристрій ONYX BOOX Darwin 5 оснащено екраном E-Ink Carta. Він має електронну підсвічування MOON Light+ і оснащений технологією «електронного паперу».

Навіть якщо задатися метою прочитати багатотомне твір, то зробити це буде легко, так як завдяки цій технології, очі не втомлюються. Наявність 8 Гб вбудованої пам’яті і можливість використання карт MicroSD, дозволяють створити всередині пристрою свою бібліотеку.

Рідер оснащений акумулятором, що має ємність 3000 мАч, що робить можливим використання цього виробу тривалий час. В комплект входить спеціальна обкладинка, яка при закритті, переводить книгу в сплячий режим, не кажучи вже про можливості її захисту від механічних пошкоджень.

Продовження статті: Цікаві і технологічні подарунки жінкам до 8 Березня. Друга частина

 

Джерело: http://kbcsecurities.com.ua/