Швидка установка драйверів за допомогою DriverPack Solution 12

499

Оновлення і установка драйверів в операційній системі вкрай нагальна проблема як для звичайних користувачів ПК, так і для більш просунутих. Якщо з найбільш популярними драйверами (відеокарти nVIDIA і мережеві карти Realtek) все більш-менш просто, то з іншими картами, материнськими платами ситуація набагато складніше. Для людей, які обслуговують великий парк різнорідних ПК дане питання виливається в необхідність мати величезний архів різноманітних драйверів. Не дивно, що на ринку присутня велика кількість програм-збірників драйверів, допомагають трохи автоматизувати даний процес.

Серед цих програм сильно виділяється програма DriverPack Solution 12, слова “трохи автоматизувати” до якої віднести дуже складно, оскільки по суті від користувача потрібно всього кілька кліків. Однак про все трохи детальніше.

В цілому програма являє собою великий збірник драйверів і програмну оболонку для них. Сам по собі збірник справа хороша, але основну роль відіграє саме програма, суть якої в скануванні системи, виявленні драйверів за їх програмного ID, пошуку у базі потрібних драйверів і установки їх. У випадку, якщо в базі драйверів немає, то можна завантажити драйвера безкоштовно одним кліком.

Крім всіх етил корисностей можна створити резервну копію драйверів для подальшого відновлення у разі кривий установки. Основна перевага DriverPack Solution серед інших програм – коректне визначення і встановлення потрібних драйверів.

З додаткових можливостей варто відзначити можливість встановлення додаткового ПЗ. Ось ця функція вже сильно сумнівна, не зовсім зрозуміло навіщо творці напхали цей функціонал. Хоча в цілому від нього проблем немає, але якщо не потрібно зайвого, краще використовувати режим експерта.

Якщо підвести підсумок, то програма поза сумнівом заслуговує уваги, особливо враховуючи її безкоштовність. Користуватися самим стоїть у режимі експерта. Серед аналогів програми на жаль у мене були різні пригоди, які коштували як часу, так і грошей. Якщо і те й інше вам важливо – спробуйте DriverPack Solution 12.

Офіційний сайт