Що таке девелопмент!!!!Як

8-29-2019

Як правильно оформити документи на заміський будинок (котедж). Що робити, якщо ділянка видалили з кадастру. Можливі проблеми при розбивці ділянки та шляхи їх вирішення. Судові суперечки про межі ділянки. Що робити при втраті документів на землю. Земельна девелопмент, або як проводити реконструкцію. Підготовка до будівництва інженерних мереж. Земельна девелопмент, або як проводити реконструкцію. Земельною девелопментом називається проведення певних операцій над земельними ділянками, які призводять до якісних змін. У деяких випадках девелопментом (реновацією) може називатися і ремонт будівлі чи приміщення, але тільки в тому випадку, якщо після цього підвищується продажна ціна або орендна плата. Також хочемо вам порекомендувати РК Девелопмент

Найбільш частою операцією девелопменту землі є розділ ділянки. Так як поділ земельної ділянки є складним і тривалим процесом, що передбачають знання багатьох юридичних тонкощів земельного законодавства, то краще всього довірити оформлення розділу професіоналам. Перше, що слід встановити до початку реконструкції (розділу) ділянки, це – є ділянка землі діленим. Яскравий приклад – будинок, розділений на дві частини, з прилеглими ділянками землі. Неподільним буде вважатися ділянку, на якому можна надати кожній частці будови своєї ділянки землі.

Наприклад, якщо на ділянці розташований двоповерховий будинок з чотирма квартирами. Завдання реконструкції (розділу) ділянки значно полегшується, якщо на ньому немає ніяких будівель. В цьому випадку він буде розділений відповідно з мінімальним розміром, передбаченим для дозволеного використання. При поділі ділянки повинні бути описані всі його межі. І формування, і реконструкція, і розділ земельних ділянок є кадастровими роботами, в яких використовується кадастрова інформація та облік.

Для того щоб здійснити поділ земельної ділянки, необхідно підготувати відповідний пакет документів: Свідоцтво на землю, що підтверджує право володіння; Кадастровий паспорт на дільницю; Документ, що підтверджує за окремими ділянками відповідних адрес (видається місцевою адміністрацією);Письмова згода власника землі на її розділ; Довіреність (якщо власник землі займається розділом не особисто). Зазвичай необхідність в розділі землі виникає при розділі будинку або продажу частини ділянки.