монітор оновлення програмного забезпечення

  272

  Повідомлення про оновлення
  завантажити:
  остання версія , updatenotifier_1.1.6.141.exe (можна запустити без установки, дані збережені в «C: Документи і налаштування користувача Application data spa» )

  програма звільняє користувача від самостійної перевірки наявності нових версій програмного забезпечення і дозволяє завжди підтримувати їх в останніх версіях. Програма сканує комп’ютер на наявність програм, встановлених в ньому, а потім створює список і порівнює його зі своїм списком на сервері. Якщо він знайде більш нову версію, він позначить його в списку зеленою стрілкою.
  В налаштуваннях параметрів інших параметрів ми навіть примусово перевіряємо наявність «переносяться» оновлення програми, вводячи її шлях у відповідному полі.
  Після створення безкоштовною облікового запису на сайті виробника ми можемо створити власний список переглядаються програм. Потім ми будемо повідомлені по електронній пошті про нові оновлення наших програм. Вони також будуть швидко і легко доступні на другій вкладці Список спостереження) програми «Повідомлення про оновлення».

  монитор обновления программного обеспечения

  монитор обновления программного обеспечения

  SUMo скачати: остання версія (ми завантажуємо zip або lite версію, яка вимагає вилучення в універсальному экстракторе), SUMo_v2.8.1.90_portable.rar