Огляд MikroTik PWR-AP Line

1-11-2019

MikroTik PWR-AP Line
Розглянемо цей роутер більш детально.
Пристрій поставляється в фірмовій упаковці, яка надійно захищає маршрутизатор при транспортуванні. Розміри коробки порівнянні з ручкою. Це досить мініатюрний пристрій – нижче на малюнку представлено порівняння його із звичайною запальничкою. Для розширення можливостей цього пристрою в роутері встановлено microUSB порт, в який може бути підключений 3G/ 4G модем, що робить цей маршрутизатор універсальним.
Також хочемо вам порекомендувати почитати детальніше про MikroTik PWR-Line AP ціна, характеристики, відгуки https://www.technotrade.com.ua/Products/MikroTik-PWR-Line-AP.php.
Якщо подивитися знизу на маршрутизатор, то можна побачити хрестоподібні пази для кріплення на стіну, причому така форма кріплення дозволяє повернути пристрій так, щоб легко підключити і заховати дроти, а також були видні індикатори. Також знизу розташований контакт для скидання налаштувань до заводських установок. Будьте обережні і використовуйте його тільки в особливих випадках. За замовчуванням логін “admin” без пароля, IP адреса -.
Давайте подивимося, що розташоване під кришкою. Щоб зняти кришку необхідно знизу відхилити білу засувку.
Плата всередині корпусу тримається на засувках і її можна легко дістати. На платі RB mAP 2n є дві вбудовані антени з коефіцієнтом підсилення 3dBi. Але підключена лише одна – на платі праворуч. Наприклад, RB mAP 2n може працювати як в режимі клієнтського пристрою, так і точки доступу. Пристрій працює RouterOS не нижче 7 версії, т. “заливка” прошивки меншою версії може призвести до неправильної роботи пристрою.

Завдяки цим можливостям, маршрутизатор може бути встановлений в будь-якому, зручному для користувача місці. Також цей роутер може бути і сам джерелом живлення – по порту ETH2 за допомогою технології Passive POE. Вихідна напруга відповідає вхідному, максимальний струм – 500м. Будьте уважні, сам роутер споживає електроенергії до 4 Вт, і це при виборі джерела живлення необхідно врахувати.
Однією з відмінних можливостей mAP – 2n є транзит PoE харчування. З допомогою даної функції можна підключити кілька пристроїв з використанням тільки одного джерела живлення. Потужність такого блоку живлення становить 19W. Тобто, перший роутер пропускав через себе трафік всіх інших точок, а останній був навантажений лише одним своїм потоком. При цьому Wi – Fi був включений в режимі AP, але без навантаження трафіком. Енергоспоживання всієї зв’язки становило близько 12W. У випадку активного використання WiFi споживання точок доступу зросте приблизно в 1, 5-2 рази. Це слід врахувати при плануванні мережі та підборі блоку живлення, акумуляторів для UPS і т. А це майже весь асортимент микротик. В цьому випадку всі датчики і підлеглі пристрої підключаються по Ethernet і WiFi мережі, а на заміну процесора ви заощадите 5$.