Дерев’яні сходи в приватний будинок

6-4-2019

Деревянная лестница в частный дом
У будь-якому приватному будинку встановлена хоча б одна сходи. Якщо будинок одноповерховий — вона веде на горище, і може бути приставний. Але якщо в будинку 2 або більше поверхів — вам не обійтися без повноцінної конструкції зі сходами та поручнями. Дизайнери пропонують різноманітні рішення — скло, пластик, метал, але лідером завжди залишається дерево.

Дерев’яні сходи на другий поверх з різьбленими балясинами — це класика жанру, один з ознак багатства і розкоші. Крім цього, дерево — екологічний і «теплий» матеріал, який гармонійно впишеться в будь-який інтер’єр. Сходи з дерева можуть істотно відрізнятися по складовим елементам.
Також хочемо порекомендувати – http://pfwood.com.ua/moj-lichnyj-opyt/

Найміцніші — звичайно ж, на бетонній основі. По суті, це декоративна обробка бетонних сходинок дерев’яними елементами. При вмілому підході конструкція виглядає нітрохи не гірше цельнодеревянной, а запас міцності у неї набагато більше. Металевий каркас монтують там, де бетонні сходинки не передбачені архітектурним планом. У дизайн такої конструкції можна привнести ковані елементи ручної роботи. Поєднання дерева і металу — прекрасне дизайнерське рішення, яке виглядає вишукано і багато. При монтажі дерев’яних сходів дуже важливо надійно прикріпити балясини на косуор (тятиву). Невеликі планки стабілізують конструкцію, зміцнюючи її. Самі балясини відіграють роль важливого декоративного елемента.

Дизайн деталей можна виконати як у класичному, так і сучасному стилі. Завершують конструкцію перила, які мають бути і гарними, і ергономічними — тобто правильно спроектовані для комфортного використання. При обробці деревини її просочують спеціальними складами. Завдяки таким діям матеріал не гниє, не розтріскується і зберігає свій первісний вигляд протягом довгих років експлуатації. Додатковий захист — це кріплення килимової доріжки. Звичайно ж, покриття варто підбирати з урахуванням загального дизайну приміщення. Для усунення дрібних подряпин на поверхні сходинок використовується спеціальний аерозольний лак для реставрації. Не можна забувати про захист дерева при проведенні ремонтних робіт і підйомі вантажів. У таких випадках на сходинки розстеляють поліетиленову плівку, ватин, старі килими. Іноді при експлуатації сходів виникають технічні нюанси. Якщо з’являються нехарактерні звуки — наприклад, рипіння при ходьбі — краще відразу ж звернутися до фахівців, які зможуть відрегулювати зазор і провести профілактичний ремонт. Телефонуйте нам, приходите в салон — ми завжди раді співпраці.