Простий спосіб записати на флешку Windows

386

На сайті багато статей, присвячених тому, як встановити Windows з флешки. Наприклад 4 способу встановити Windows 7 з флешки і Установка Windows з USB флешки і не тільки. Я не буду описувати для чого це треба. Думаю якщо Ви задалися цим питанням, то самі знаєте для чого. У всіх цих статтях потрібно скористатися різними програмами для цих цілей і це правильно з одного боку, а з іншого можна зробити набагато простіше. Все що Вам знадобитися – це просто образ Операційної Системи Windows і все. Інше вже є. І нічого навіть встановлювати і здійснювати не нудно з іншими програмами.
Отже, ближче до справи.

У чому полягає цей спосіб? Якщо коротко, то потрібно просто з образу перекинути файли на флешку.

Припустимо що у Вас вже є образ ОС. Це найголовніше. Формат образу може бути різним. Найбільш поширений – це iso, але не факт.
Тепер потрібно флешку або відформатувати, видалити всі файли. Можете їх на комп’ютер перенести якщо все це тільки на один раз. Формат можете залишити той же – FAt32.

Архіватор думаю у Вас вже встановлений. Якщо ж його немає, то раджу звернути увагу на статтю Безкоштовні альтернативні архіватори та обрати собі будь-який. Якщо Вам WinRAR не подобається.
Чому архіватор? Та тому що багато з них підтримують відкриття файлів образів дисків.

Тепер встромляємо готову флешку в USB і відкриваємо файл архіватором з образом Windows.


Далі залишається тільки розархівувати вміст образу на флешку і все готово.
Простой способ записать на флешку Windows

Не забудьте почитати статтю Як поставити в BIOS завантаження з диска або USB флешки щоб завантажитися правильно.
Так само слід пам’ятати, що витягати потрібно саме в корінь флешки, а не створювати там папку з образом. Можете взагалі відкрити порожню і відформатовану флешку в одному вікні, а в іншому відкрити архіватором образ. Потім виділяєте всі файли і папки в архіві (Ctrl + A) і за допомогою ЛКМ переносите на флешку.

Ось такий ось простий спосіб, як записати Windows флешку з допомогою архіватора, який думаю навіть встановлювати не довелося.