Антигравітаційна tetragon не закрутила голову критикам і гравцям, зате отримала велику знижку

18

Видавництво «бука» і розробники з бразильської cafundo creative studio оголосили про отримання своїм «запаморочливим» антигравітаційним пригодою tetragon знижки в розмірі 50 %.

Джерело зображення « “бука”

Tetragon доступна за зниженою ціною на pc( steam), playstation 4 і nintendo switch. На xbox one акція поки не почалася. На пк і xbox розпродаж триватиме до 4 жовтня, а на інших консолях — до 13 жовтня.

На настільки значне зниження ціни через півтора місяці після релізу творців спонукала низька популярність tetragon серед журналістів і гравців — на metacritic у проекту сумарно всього п’ять рецензій, і дві з них негативні.

На честь старту акції “бука” і cafundo creative studio випустили іронічний хвалебний трейлер tetragon: з висловлюваннями вигаданих користувачів (на кшталт тодда г.і неназваного японського генія) замість відгуків журналістів.

Tetragon дебютувала в 2019 році на пристроях під управлінням ios і android. Гра оповідає про лісоруба люціуса, який в ході пошуків зниклого при загадкових обставинах сина потрапляє в містичний світ тетрагон.