З чого почати вивчення PHP? Як вивчити PHP?

9-15-2017

Хороше питання: з чого почати вивчення php? Що порадити починаючому веб-програмісту? Як швидше освоїти цей популярний мова програмування?пропоную курсы PHP в Киеве

Складно підібрати універсальний відповідь для кожної людини, але ефективний шлях для більшості все ж є.

З чого почати вивчення PHP?
Коли я починаю думати над відповіддю на це питання, то одразу занурююсь в минуле, в той час, коли я тільки починав знайомитися з веб-розробкою. Знайомство було вимушене, так як мені конче знадобився сайт, а вартість послуг щодо його створення була тоді для мене непідйомною. Пам’ятається, я звернувся з питанням до свого знайомого програміста: як зробити сайт самому? На що він мені відповів, що, в принципі, це не так складно, і показав найпростіший приклад html-сторінки, з виведенням на екран рядки тексту. Мені стало моторошно цікаво і вже на наступний день я придбав книгу за HTML.

Читання було легким і швидким, однак, коли я приступив безпосередньо до роботи над своїм сайтом, то виявив, що html не дозволяє створити той функціонал, який мені був потрібен. Коли я знову звернувся до свого знайомого, то він вказав мені на PHP: «Ця мова дозволяє створити все, що ти хочеш, вивчай».

Як ви вже здогадалися, наступна книга була по php. Це було невелике посібник «PHP для чайників», яке допомогло мені закласти фундамент для подальших знань. Проте, скажу відразу, що вивчення php не було схоже на тривале і безперервне читання. Я був захоплений своїм проектом, який мені дуже хотілося зробити, тому в книгу заглядав вже з конкрентными питаннями. Це було активне навчання, побудоване навколо реальної задачі. І саме такий метод залишається ефективним для мене до цих пір. Я настійно рекомендую взяти його на озброєння. Придумайте якусь ідею для невеликого проекту на php і почніть шукати знання та інструменти для її реалізації.