Як вибрати ставки на баскетбол

8-19-2019

Ставки на баскетбол хороші тим, що в матчі є чотири чверті, на кожну з якої окремо дається широка розпис. Хочемо порекомендувати пограти в ставки на баскетбол на сайті https://gori11a.bet/stavki-basketboll . При цьому стає можливим використання стратегій, для яких потрібно не стільки знання команд, скільки уміння працювати зі статистикою і теорією ймовірності. Опишемо три стратегії для live-ставок, які використовують тільки статистику і коефіцієнти.

Навіть на матчах, що закінчилися з розгромним рахунком, далеко не завжди у всіх чвертях перемагає фаворит. На відміну від футболу, в баскетболі набагато легше скоротити відрив, маючи перевагу в рівні гри. Тому фаворити нерідко дають противнику трохи відірватися, поки самі розігруються і входять в ритм.

Для цієї стратегії потрібні матчі з неявним фаворитом, тобто коефіцієнтом 1.6-1.8. Просто ставимо на перемогу аутсайдера в чверті, починаючи з першої. Коефіцієнт на цю подію в таких умовах зазвичай становить 2.3-2.5, тому можна використовувати не повний, а помірний догон. Після того, як ставка виграє, навіть якщо це перша чверть, закриваємо матч і шукаємо наступний.

Ставка на тотал в чверті
Тут використовується той же принцип, що і в першій стратегії-частковий догон на повторювану подію, а саме на тотал більше або менше. Будь матч тут також не підходить; потрібно брати лише ті пари, які не мають яскраво вираженої тенденції грати на менше або більше, і результати їх матчів у чвертях часто змінюються на протилежні. Знайти такі команди нескладно, якщо як слід покопатися в статистиці.

Розраховуємо суму ставки так, щоб наступна перекривала збитки і приносила прибуток у разі програшу попередньої, і починаємо відразу ж з першої чверті.

Розберемо конкретний випадок. Наприклад, було прийнято рішення вивчити іспанську примеру. Найчастіше свої перші кроки молоді беттори починають з фаворитів, тому явно поєдинок «Реал Мадрид-Алавес» приверне найбільшу увагу. Лідер чемпіонату приймає на своєму полі 10-ий колектив поточного сезону, тому можна спробувати зіграти на таких варіантах, як «П1» (перемога Реал М) або на його негативній формі, наприклад, Ф1(-2). Як знайти цей поєдинок на просторах БК Ліга Ставок і поставити там вище позначені ставки? Тут немає нічого складного