Видалення панелей інструментів веб-браузерів

  215

  Панелі інструментів в якості спонсорських надбудов безкоштовних програмах останнім часом стали лихом. Користувачі комп’ютерів новачків встановлюють програми недбало, натискаючи кнопку «Далі / Далее», не читаючи, що написано у вікнах, які з’являються під час установки. В результаті ми спонсоруємо встановлену кошик, в тому числі найчастіше різні панелі інструментів для веб-браузерів. У цьому пості я представлю способи їх успішного видалення.

  Щоб описати ситуацію досить реалістично, для цього запису я створив нову віртуальну машину з встановленою Windows XP, а поряд з власним браузером Internet Explorer 8 я встановив ще 3 – Firefox 5.0, Chrome 12 і Opera 11.50.

  Тепер, коли у нас є тестова база, прийшов час встановлювати програми. Я спеціально вибрав 5 додатків, які пропонують встановити панелі інструментів: ZiggyTV, IsoBuster, ImgBurn, CSMenu і Free CD Ripper. Я встановив їх всі за замовчуванням без будь-яких позначок.

  Після установки саме час подивитися, що було встановлено в системі. Ми запускаємо кожен браузер і дивимося, що нас чекає:

  Internet Explorer – як ви бачите, він переповнений, встановлені 3 смуги: Яндекс, Conduit і Ask