Як вибрати менеджер файлів.

5-10-2018

Як вибрати менеджер файлів.
В лівій частині панелі інструментів відображається шлях до каталогу, в якому ви знаходитеся в даний момент. У правій частині знаходяться безпосередньо самі інструменти для роботи з Файловим Менеджером. Дозволяє створити новий файл. У процесі створення необхідно вказати назву файла. Він буде створений в поточному каталозі. Дозволяє створити нову папку. Так само як і з файлом необхідно вказати назву нової папки. Папка буде створена у відкритому каталозі. Дозволяє здійснити завантаження файлів на хостинг. Для завантаження файлу натисніть на кнопку Виберіть файли, після того як файли вибрані, натисніть кнопку Завантажити. Вручну оновити список файлів в каталозі. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі Total Commander Repack.
Використовуйте цей інструмент для оновлення списку файлів після їх зміни або завантаження нових. Змінити вигляд робочої області з більш докладними даними про файлах і папках. Корисно для відстеження розмірів файлів та їх дозволів. Дерево каталогів показує всі наявні каталоги на вашому хостинг акаунті у зручному для вас форматі. Ви легко зможете знайти потрібну вам папку і не загубитися у великій кількості ваших папок. На робочій області відображаються файли і папки знаходяться в поточному каталозі. При натисканні на порожньому просторі правою кнопкою миші, з’явиться меню зі знайомими нам функціями, принцип їх роботи схожий з однойменними інструментами.
При проведенні таких же дій на конкретному файлі, відкриється меню з діями доступними по відношенню до цього файлу. Дозволи – встановлює дозвіл на запис, читання і виконання файлу або папки для певної групи. Для початку необхідно завантажити файли вашого сайту на хостинг. Якщо у вашого провайдера послуг хостинг відсутня функція Файлового Менеджера, ви можете скористатися для завантаження файлів FTP-клієнтом. Файловий менеджер корисний для швидкого завантаження одного або двох файлів. Вам не треба буде запускати окрему програму, і ви зможете продовжити роботу з контрольною панеллю вашого сайту.