У playstation 5 може з’явитися підтримка apple music

32

Playstation 5, що надійшла в продаж восени 2020 року, вже має підтримку такого музичного гіганта як spotify. І, як стало відомо недавно, можливо, незабаром консоль буде підтримувати і apple music.

Дана інформація просочилася в мережу завдяки одному з користувачів reddit. Він завантажив в співтовариство фотографію, на якій видно меню ps5, в якому користувачеві пропонується зробити вибір між apple music і spotify. З чуток, даний вибір пропонується зробити при створенні нового облікового запису, причому, мабуть, дане меню відкривається тільки при реєстрації американського облікового запису. Втім, поки зробити вибір не вийде-сервіс від apple поки недоступний, а при спробі вибрати його вилазить повідомлення, яке свідчить, що дана функція доступна тільки на ps4.

Однак, поява подібного варіанту в меню консолі явно свідчить, що sony і apple продовжують активно співпрацювати. Зовсім недавно дві фірми вже працювали разом над просуванням apple tv + для власників консолі.

Цікаво, що новина з’явилася незадовго до чергового показу apple, який запланований на 18 жовтня. Цілком можливо, що якщо співпраця з sony все ж планується, то про це буде оголошено на заході 18 жовтня.