Як вибрати хорошу тротуарну плитку

8-21-2019

Как выбрать хорошую тротуарную плитку
Прогрес не стоїть на місці, це стосується і виробництва ФЕМ. Ще зовсім не давно, вибір тротуарної плитки був не великий, зараз же покупцям надається широкий асортимент, як форм, так і кольорів, будь-якого призначення, починаючи від мощення садової доріжки на дачі і закінчуючи облаштуванням територій промислових підприємств і навіть аеропортів. Також хочемо вам порекомендувати уличная плитка харьков

В залежності від призначення ділянки, що виставляються певні вимоги і до його покриття. Адже погодьтеся, неможливо зробити пішохідну доріжку і дорогу для великовантажного транспорту використовуючи однакову технологію і матеріали. Давайте докладніше розберемося, яку плитку, і в яких цілях краще всього застосовувати, для того щоб оптимізувати свої витрати і отримати бажаний результат. Вибираючи вид тротуарної плитки від виробника, у першу чергу покупець звертає увагу на форму і колір, а вже в останню – на її товщину. Саме від правильно підібраної товщини залежить, чи витримає вона заплановані навантаження. Вона відмінно підійде для мощення садових доріжок з невеликою прохідністю. Навантаження для такого виробу не повинна перевищувати 0, 1т/ см2. ФЕМ такої товщини часто застосовується для пішохідних доріжок підвищеної прохідності, громадських майданчиків, прилеглих територій комерційних будівель, також при правильній підготовці підстави, нею можна вистелити в’їзд в гараж для легкового автомобіля.

Тротуарна плитка товщина якої 6мм вже може бути використана при будівництві стоянок для легкового автотранспорту, доріг з невеликою частотою пересування автомобілів. ФЕМ такої товщини витримують навантаження до 1, 5т/ см2. ФЕМ такого розміру легко витримають навантаження більш 22т/ см2. Але також, ви повинні подбати про відповідне підставі, інакше як би правильно не була підібрана плитка, зруйноване підставу повністю призведе в непридатність забрукована ділянка. Пам’ятайте, правильно вибрані матеріали гарантують довговічність облаштовуємо території.