Як тонувати вікна

3-19-2019

Как тонировать окна
Як цікаво і сучасно надати склу свого улюбленого авто новий вигляд. Звичайно ж, зробити якісну тонування. Для цього зовсім необов’язково відвідувати автостанції, в яких послуги з тонування скла можуть влетіти вам в копієчку, досить запастися терпінням, якісним матеріалом і часом. Наклейка на авто спеціальних плівок по плечу практично будь-якому автовласникові. І незабаром ви зможете насолоджуватися результатом своєї праці.
Також хочемо вам порекомендувати Тонировка окон
Тонування скла в домашніх умовах досить серйозний і відповідальний процес. Для тонування стекол вашого авто бажано використовувати спеціальні тонувальні плівки. Про те, як правильно наносити їх на скло, далі в статті.
Тонування стекол водій автомобіля повинен виконувати у відповідності з встановленими нормами і ГОСТами. Тому перш ніж приступати до роботи, ознайомтеся з усіма необхідними нормами тонування. Далі, основним робочим матеріалом буде тонувальна плівка, тому до її вибору необхідно підійти серйозно. Саме від якості вибраного матеріалу, буде залежати наскільки якісну і довговічну тонування, ви отримаєте в результаті. В даний час світові виробники пропонують широку лінійку тонувальних плівок на будь-який смак.
Тонування стекол необхідно проводити в сухому провітрюваному приміщенні. Проводити тонування в домашніх умовах можна лише для бічних стекол (для заднього скла необхідно залучати фахівця, оскільки дане вікно тонується за особливою технологією. Скла автомобіля необхідно підготувати для нанесення тонування. Для цього за допомогою миючого засобу і пульверизатора необхідно ретельно вимити стекла для того, щоб на них не залишилося бруду, пилу і патьоків. Взяти тонувальну плівку, розрізати на окремі шматки, попередньо зробивши виміри стекол. По периметру на кожному полотні залишити припуски по 5 мм. Після цього обережно за допомогою ножа вирізати необхідний розмір плівки. Після цього можна наносити плівку на скло. Тонувати скло потрібно з внутрішньої сторони скла. При цьому, намагайтеся видаляти захисний шар не відразу, а поступово. З допомогою шпателя або гумки акуратно вирівнюєте поверхню плівки для того, щоб уникнути появи повітряних бульбашок. Вирівнювання поверхні плівки необхідно здійснювати від центру до країв. Після нанесення плівки на скло, з допомогою ножа видаляєте зайві частини плівки, таким чином, точно підігнавши плівку під розмір скла. За допомогою будівельного фена здійсните просушування стекол. Тільки за події цього часу можна встановлювати віконні ущільнювачі і сміливо користуватися авто.
Хочете отримувати розсилку з новими статтями (1 разів в тиждень).