Широка лінійка ноутбуків для створення медіаконтенту від asus

127

Компанія asus представила безліч нових моделей ноутбуків в лінійках proart studiobook, zenbook pro і vivobook pro. Пристрої, розраховані як на професіоналів, так і на захоплених створенням медіаконтенту користувачів різного рівня, пропонують високу продуктивність і інноваційні функції для продуктивної творчої роботи.

Ноутбуки серії proart studiobook відповідають найвищим вимогам до продуктивності і стабільності для професійної роботи в різних областях – від створення аудіо – і відеоконтенту до інженерного проектування та аналізу даних. Абсолютно портативні і неймовірно стильні ноутбуки zenbook pro створені для тих, хто цінує інноваційні технології і не хоче втрачати ні хвилини, продуктивно працюючи не тільки в офісі або студії, але і в громадських місцях, кафе і навіть в дорозі. Серія vivobook pro пропонує відмінну продуктивність і безліч інноваційних функцій для нового покоління користувачів, захоплених створенням медіаконтенту: авторів популярних каналів в соцмережах, стримерів, блогерів, інфлюенсерів і всіх тих, хто прагне розкрити свій талант і знайти самовираження через творчість.

Новинки оснащені чудовими oled-дисплеями зі зручним для роботи співвідношенням сторін 16: 10, підтримкою роздільної здатності 4k і формату hdr. Серед представлених моделей-перші в світі ноутбуки з дисплеями, сертифікованими за стандартом vesa displayhdr 600 true black. Фабричне калібрування передачі кольору дозволяє домогтися найвищої точності відтворення відтінків відповідно до стандарту pantone validated, а моделі серії proart studiobook стали першими ноутбуками asus, що володіють дисплеями з сертифікацією calman verified. Охоплення колірного простору 100% dci-p3 відповідає високому кінематографічному рівню і забезпечує насичені і реалістичні кольори, а для захисту очей від втоми при довгій роботі за екраном служать спеціальні технології, які отримали сертифікацію агентства tüv.

Для роботи з професійними додатками для створення медіаконтенту необхідна висока графічна продуктивність. Сертифікація за програмою nvidia studio гарантує найвищу швидкість роботи навіть у найвимогливіших до технічного оснащення додатках. Ноутбуки з сертифікацією nvidia studio оснащуються потужними графічними процесорами nvidia geforce rtx або nvidia rtx з підтримкою трасування променів в реальному часі і технологій штучного інтелекту. Драйвери nvidia studio оптимізують роботу широкого спектру професійних додатків і забезпечують бездоганну стабільність для роботи з медіаконтентом на професійному рівні.

Творчі люди пред’являють особливі вимоги до дизайну і можливостям своїх ноутбуків. Компанія asus провела дослідження, вивчивши реальні потреби фахівців, щоб доповнити свої ноутбуки максимально корисними функціями для творчої роботи. Моделі zenbook pro 15 oled і zenbook pro duo 15 oled оснащуються додатковим дисплеєм, який може бути вбудований в тачпад (asus screenpad) або розміщуватися над клавіатурою на всю ширину корпусу і підтримувати дозвіл 4k (screenpad plus). Додатковий екран з підтримкою сенсорного введення відкриває практично безмежні можливості для творчої роботи в багатозадачному режимі. Інтерфейс screenxpert 2 для екрану screenpad plus доповнений рядом нових функцій, включаючи різні цифрові контролери в додатку asus control panel для тонкої настройки параметрів роботи в популярних додатках adobe. Моделі proart studiobook і studiobook pro оснащуються інноваційним контролером asus dial. Ці моделі стали першими ноутбуками для створення медіаконтенту, які отримали аналогове коліщатко управління. Робота контролера налаштовується через інтуїтивно зрозумілий інтерфейс програми proart creator hub, щоб потім одним рухом пальця управляти різними параметрами в додатках adobe after effects, photoshop lightroom classic, photoshop і premiere pro. Контролер asus dial робить управління більш зручним, дозволяє рідше переміщати курсор миші і в цілому підвищує ергономіку цих ноутбуків. У моделях vivobook pro 14x / 16x реалізований сенсорний контролер asus dialpad, вбудований безпосередньо в тачпад ноутбука. Він виконує ту ж функцію, що і аналоговий контролер asus dial, і так само налаштовується через додаток proart creator hub.

Партнерська угода між компаніями asus і adobe дозволяє продемонструвати переваги нових пристроїв у поєднанні з професійним програмним забезпеченням. При покупці певних моделей ноутбуків asus в подарунок пропонується безкоштовна підписка на сервіс adobe creative cloud на термін до трьох місяців, яка відкриває доступ до понад двадцяти популярних додатків adobe, а також надає хмарне сховище об’ємом 100 гб, можливість користуватися шрифтами adobe fonts, сервісом adobe portfolio та іншими перевагами.

Proart studiobook – найвища продуктивність для професійної роботи

Завдяки потужній апаратній комплектації, в максимальній версії включає новітній мобільний процесор amd ryzen 5000-ї серії h (w5600) або процесор для робочих станцій intel xeon 3-го покоління (w7600), ноутбук proart studiobook pro 16 oled легко справляється з усіма професійними завданнями, такими як рендеринг фотореалістичних зображень, візуалізація, моделювання та аналіз даних. Потужну графічну продуктивність для роботи з тривимірним зображенням забезпечує професійна відеокарта для ноутбуків nvidia rtx a2000 (w5600) або a5000 (w7600), спеціально створена для роботи зі складними проектами в додатках cad, програмах для 3d-проектування і монтажу відеофайлів з високою роздільною здатністю. Апаратна конфігурація ноутбука proart studiobook 16 oled включає мобільний процесор amd ryzen 5000-ї серії h (h5600) або intel core i9 (h7600) і високопродуктивну відеокарту nvidia geforce rtx 3070 (h5600) або 3060 (h7600), а драйвери nvidia studio оптимізують роботу широкого спектру професійних додатків і забезпечують бездоганну стабільність.

Ноутбуки proart studiobook pro 16 oled і proart studiobook 16 oled створені для професійної роботи з зображеннями, тому їх 16-дюймовий oled-дисплей володіє зручним для роботи з медіаконтентом співвідношенням сторін 16:10, підтримує дозвіл до 4k, формат hdr, яскравість 550 кд/м 2 , частоту оновлення 60 гц, охоплення колірного простору кінематографічного рівня (100% dci-p3) і контрастність 1000000:1. Фабричне калібрування передачі кольору забезпечує бездоганну точність відтворення відтінків (delta-e<2). Якість цього дисплея підтверджено сертифікаціями pantone validated, calman verified і vesa displayhdr 500 true black.

Аналоговий контролер asus dial служить для інтуїтивно простого, зручного і точного управління в сумісних професійних додатках, включаючи photoshop, premiere pro, photoshop lightroom classic і after effects. Налаштування аналогового контролера asus dial здійснюється через новий додаток proart creator hub, який являє собою централізовану панель управління різними параметрами ноутбука.

У максимальній комплектації ноутбуки proart studiobook pro 16 oled і proart studiobook 16 oled оснащуються двома високошвидкісними твердотільними накопичувачами з інтерфейсом pcie і модулями пам’яті ddr4 з частотою 3200 мгц загальним об’ємом до 64 гб. У них також реалізована підтримка новітніх інтерфейсів thunderbolt 4 (w7600/h7600) або usb 3.2 gen2 через порт type-c, роз’єм hdmi 2.1 і слот для карти пам’яті sd express 7.0.

Zenbook pro – портативний ноутбук для творчості

Ноутбуки zenbook pro duo 15 oled (ux582) і zenbook pro 15 oled (ux535/ um535) стануть відмінним вибором для користувачів, які займаються створенням медіаконтенту, але при цьому вважають за краще компактні, тонкі і легкі пристрої.

zenbook pro duo 15 oled – це високопродуктивний ноутбук, відзначений престижною нагородою виставки ces 2021 за інновації, з 15,6-дюймовим основним дисплеєм 4k oled hdr і додатковим 14-дюймовим дисплеєм asus screenpad plus, розташованим під кутом до користувача. Додатковий екран також підтримує сенсорний ввід, по ширині відповідає основному дисплею і відкриває практично безмежні можливості для творчої роботи в багатозадачному режимі. За чудову продуктивність zenbook pro duo 15 oled відповідають новітні високопродуктивні компоненти – в максимальній конфігурації це процесор intel core i9 і потужна дискретна відеокарта nvidia geforce rtx 3070, з легкістю справляється навіть з найважчими графічними завданнями. Для підключенняВсіляких периферійних компонентів в ноутбуці zenbook pro duo 15 oled передбачений широкий набір портів введення / виводу, включаючи два порти usb-c з підтримкою високошвидкісного інтерфейсу thunderbolt 3 (швидкість передачі даних до 40 гбіт/с) і підтримкою функціоналу displayport.

Основу максимальної апаратної конфігурації 15,6-дюймвого ноутбука zenbook pro 15 oled становлять процесор серії intel core h (ux535) або мобільний процесор amd ryzen 5000-ї серії h (um535), 32 гб оперативної пам’яті, дискретна відеокарта nvidia geforce rtx 3050 ti, що забезпечує цьому компактному пристрою високу графічну продуктивність, а також швидкісний твердотільний накопичувач з інтерфейсом pcie 3.0 x4 ємністю 1 тб. Ноутбук zenbook pro 15 oled (ux535) призначений для продуктивної творчої роботи і оснащений новітньою версією додаткового дисплея asus screenpad діагоналлю 5,65 дюйма. Цей дисплей вбудований безпосередньо в тачпад ноутбука під скляним покриттям. Завдяки інтерфейсу screenxpert 2.0, що нагадує звичний інтерфейс смартфона, управляти роботою додаткового дисплея дуже просто.

Дисплеї oled з роздільною здатністю до 4k і підтримкою формату hdr в нових моделях zenbook мають схожі характеристики з дисплеями в ноутбуках професійної серії studiobook, включаючи високу точність передачі кольору, підтверджену сертифікацією pantone validated, і широке охоплення колірного простору кінематографічного рівня (100% dci-p3). У них також реалізовані технології для захисту зору, про що свідчить сертифікація агентства tüv.

Vivobook pro – стиль і швидкість для реалізації нових ідей

Для тих, хто захоплюється створенням медіаконтенту в якості хобі або тільки починає свій творчий шлях, прекрасним вибором стане одна з таких моделей ноутбуків: 16-дюймовий vivobook pro 16x oled (n7600/ m7600), 14-дюймовий vivobook pro 14x oled (n7400/ m7400), 15,6-дюймовий vivobook pro 15 oled (k3500/ m3500) або 14-дюймовий vivobook pro 14 oled (k3400/ m3401).

vivobook pro 14x / 16x oled – справжня мобільна робоча станція для нового покоління користувачів. Цей потужний ноутбук створений для реалізації творчих проектів. Його інноваційний сенсорний контролер asus dialpad, вбудований в тачпад, дозволяє тонко і точно налаштовувати параметри роботи в сумісних додатках adobe, щоб повністю сфокусуватися безпосередньо на творчому процесі. У максимальній конфігурації 16-дюймовий ноутбук оснащується oled-дисплеєм із співвідношенням сторін 16: 10, який володіє роздільною здатністю 4k, підтримкою формату hdr і яскравістю 550 кд/м 2 . Oled-дисплей 14-дюймових моделей володіє роздільною здатністю 2,8 k, підтримкою формату hdr, яскравістю 600 кд/м 2 і широким охопленням колірного простору (100% dci-p3) для неймовірно насиченого і реалістичного зображення. Цей дисплей першим серед встановлених в ноутбуках отримав сертифікацію vesa displayhdr true black 600. Висока точність відтворення відтінків підтверджена сертифікацією pantone validated, а ще одна сертифікація, tüv rheinland, гарантує бездоганну реалізацію захисної технології, що знижує інтенсивність потенційно шкідливого для очей синього світла.

Продуктивність, необхідна для втілення в життя творчих проектів, досягається завдяки потужній апаратній конфігурації, у максимальній версії включає процесор intel core i7 11-го покоління серії h (n7400/n7600) або мобільний процесор amd ryzen 5000й серії h (m7400/m7600), відеокарту nvidia geforce rtx 3050 ti, 32 гб оперативної пам’яті, систему охолодження з двома вентиляторами з технологією asus icecool plus і акумулятор ємністю 96 вт·год

Максимальна зручність для роботи досягається завдяки тачпаду зі збільшеною площею поверхні і гладким покриттям, вбудованому в кнопку включення сканеру відбитків пальців і підсвічуванні клавіатури. Широку сумісність і найвищу швидкість передачі даних забезпечує інтерфейс usb-c (m7400/ m7600) або usb-c з підтримкою thunderbolt 4 (n7400/n7600). Ці ноутбуки доступні в стильному оформленні, виконаному в сірому (comet grey), білому (meteor white), чорному (0° black) або сріблястому (cool silver) кольорах.

Ноутбуки vivobook pro 14/15 oled важать всього 1,4 кг (k3400/ m3401) і 1,65 кг (k3500/ m3500) відповідно. Дисплей, укладений у вузьку рамку nanoedge, підтримує роздільну здатність 2,8 k (k3400/ m3401) або fhd oled (k3500 / m3500). Аудіосистема ноутбука сертифікована компанією harman kardon. Основу максимальної комплектації складають процесор intel серії h новітнього 11-го покоління (k3400 / k3500) або новітній мобільний процесор amd ryzen 5000й серії h (m3401/ m3500), відеокарта nvidia geforce rtx 3050, система охолодження з двома вентиляторами і технологією asus icecool plus, 16 гб оперативної пам’яті, твердотільний накопичувач з інтерфейсом pcie ємністю 1 тб і бездротовий контролер wifi 6 для високошвидкісного бездротового з’єднання. Ці ноутбуки випускаються в обробці спокійного темно-синього (quiet blue) або сріблястого (cool silver) кольорів. Стильне оформлення ноутбуків допомагає створити позитивний творчий настрій. Серед додаткових опцій для максимально комфортної і продуктивної роботи-апаратна шторка веб-камери, сканер відбитків пальців, вбудований в кнопку включення живлення, і підсвічування клавіатури.