Як краще стежити за бровами.

4-2-2019

Як краще стежити за бровами.

Татуаж – це введення під шкіру кольорового пігменту. Глибина – приблизно 0, 5-1 мм, область впливу – волосиста частина брів. Якщо форму брів потрібно змінити, то фарба вводиться і за межами росту волосся. Це також часто робиться, якщо від природи дуже тонкі брови. У перші дні після процедури татуажу (перманентного макіяжу брів потрібен догляд. Шкіра не повинна піддаватися агресивного впливу. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі микроблейдинг бровей.
Крім того, до закінчення загоєння брови виглядають не дуже красиво. Тому заплануйте кілька днів «домашнього» режиму після процедури. Якщо виходу на вулицю не уникнути, купіть великі сонячні окуляри, закривають брови. Відразу після введення пігменту шкіра запалюється, червоніє, набрякає, але на наступний день він спадає. Це природна реакція дерми на численні проколи голкою. Зона обробки може злегка «кровить», з неї виділяється сукровиця.
Весь процес загоєння при дотриманні правил і рекомендацій займає до 10 днів. Однак цей термін суто індивідуальний. Після нанесення перманентного макіяжу, майстер наносить на брови щільний шар вазеліну або іншої захисної мазі. Перші дві години шкіра повинна відпочити, тому робити нічого більше не потрібно. Через дві години зону татуажу промийте прохолодною водою. Іноді майстри рекомендують оксолінову мазь – вона додатково захищає від вірусів.