Відбувся реліз гри mr. Driller drillland на ps5, xbox series, ps4 і xbox one

24

Компанія bandai namco випустила гру mr. Driller drillland наplaystation 5, xbox series, playstation 4 і xbox one. Вартість гри в playstation store становить 1429 рублів, а в microsoft store — 20 доларів.раніше в грудні 2002 року гра вийшла на gamecube, після чого в червні2020 року послідував реліз на nintendo switch і pc (steam).

Попереду спуск на півкілометра під землю — адже ви запрошені всекретний парк розваг «буррундія». П’ять простих, нозахоплюючих атракціонів підкорять відвідувачів будь-якого віку!

  • містер бур повертається! – перша гра серії “містербур” для steam з поліпшеною графікою і заставками в hd!
  • докопайтеся до перемоги! – правила гри унікальні для кожного з п’яти атракціонів “буррундії”. Зумієте здолати їх все іпрорити шлях до перемоги над фінальним босом?!
  • багатокористувацькі режими для тих, в кому сильний духсопернічества! – до 4 гравців можуть змагатися локально-добирайтеся до фінішу на швидкість або вирішуйте питання жорсткіше в грі «проти всіх» і «пари»!
  • легше! – новий казуальний режим для тих, ктопредпочітает спокійно перекопувати “буррундію” в своеудовольствіе!
  • оцініть гру містер бур! – у грі представлений режимдля гри вчотирьох,в якому учасники можуть насолодитися грою«містер бур» разом. А ще, в грі з’явився режим онлайн битв!повеселимося з бурами навколо світу!