Виправлення помилки з кодом «0xc0000005»

370

Помилка з кодом «0xc0000005» не є критичною для операційної системи. При цьому, вона може утруднити роботу з різними програмами. Як правило, така помилка виникає, якщо є які-небудь неполадки в реєстрі, були виявлені помилки в драйверах чи некоректно працює антивірусна програма. Так само, досить часто подібна помилка виникає при невірної адаптації зарубіжної програми. Виникають помилки в неправильному зверненні до пам’яті.


Якщо вікно з помилкою вискочило під час спроби запуску якої-небудь програми, то необхідно закрити її через диспетчер завдань і спробувати запустити заново. Якщо ж помилка залишилась, необхідно завантажити та встановити останню версію Сервіс Пак.

Якщо помилка з кодом «0xc0000005» виникає при зверненні до драйверів, необхідно зробити відкат конкретних драйверів, в іншому випадку, просто встановіть їх стару версію, яка стовідсотково була сумісна з вашою операційною системою.

Останнім часом, помилка з кодом «0xc0000005» виникає під час оновлення системи Windows. Для більшості ОС проблема вирішується дуже швидко. Просто заходимо в «Панель управління», переходимо в розділ «Програми» і там в ручному режимі видаляємо всі дані про останньому оновленні. На цьому проблема вирішена.

У випадку з оновленням системи Windows 8, помилка з кодом «0xc0000005» може з’явиться, якщо користувач хотів з допомогою KB2859537 усунути всі вразливі місця в ОС. Під час цього процесу більшість файлів системи і ядра змінюються. Для вирішення помилки необхідно повністю видалити встановлене додаток. Для цього відкриваємо ” командний рядок за допомогою поєднання клавіш «Win + X». У командному рядку прописуємо: «exe /uninstall /kb:2859537».
Исправление ошибки с кодом «0xc0000005»

Таким чином, оновлення будуть повністю видалені з вашого комп’ютера, і операційна система буде працювати в колишньому режимі.