Статистика: Windows 10 використовують понад 100 мільйонів пристроїв

414

Операційна система Windows 10 від компанії Microsoft подолала багато зусиль на шляху до своєї ключової мети – 1 мільярд пристроїв, яку компанія планує успішно досягти до 2017 року. Хочу зауважити, що в даний момент більше мільйона комп’ютерів знаходяться в режимі онлайн. Це колосальна цифра.

Важливо відзначити, що сама Microsoft поки офіційно не оголошувала про таке досягнення, так як нові розрахунки сама не проводила. Але вона впевнена, що компанія змогла подолати ці цифри. Остання офіційна інформація на цей рахунок, що з’явилася раніше в цьому місяці, вказувала на цифру 75 мільйонів копій Windows 10. Захоплюючі цифри, хоча не дивно. Адже Windows – це сама по собі дуже популярна система.

Відсоток користувачів Windows 10 продовжує дуже швидко зростати. Ми ніяк не здивуємося, якщо відмітка користувачів і персональних комп’ютерів на цій операційній системі буде дуже високою. Цифри дійсно ростуть дуже швидко, і ніхто не буде здивований, якщо компанія насправді зможе досягти таких високих рамок. Дійсно, багато комп’ютерів і користувачів, які використовую цю операційну систему. Зрештою передумови дійсно існують — як-ніяк 100 мільйонів ПК за 2 місяці, які встановили дану систему з моменту релізу це дуже хороший показник.

Для порівняння зазначимо, що у період 60 днів з моменту релізу частка Windows 10 виросла набагато швидше частки Windows 8 за аналогічний період. Зі слів керівництва компанії, через три місяці після релізу частка Windows 8 становила близько 40 мільйонів комп’ютерів.
Статистика:
Статистика: Windows 10 используют более 100 миллионов устройств

Настільки швидке зростання популярності Windows 10 пов’язано швидше за все з однією важливою річчю: користувачам легальних копій попередніх ОС пропонують оновитися до нової абсолютно безкоштовно. Люди йдуть на це. Адже безкоштовно. А хто не любить халяви? Правда оновлення буде безкоштовним лише до 29 липня 2016 року, тому якщо ви ще не встановили Windows 10 на свої комп’ютери, у вас попереду буде ще 10 місяців, щоб все-таки надумати.

Саме на це і сподівається Microsoft, тому що це не тільки дозволить наблизитися їй до заповітної мети в 1 мільярд пристроїв на базі Windows 10, але ще й знизить частку операційної системи Windows 7 на ринку, яка як і раніше залишається операційною системою №1 зі своїми 50 відсотками.

Гостріше ця проблема стане в 2020 році, коли закінчиться офіційна підтримка Windows 7. І щоб уникнути «ефекту Windows XP», компанії доведеться придумати спосіб, щоб умовити всіх власників Windows 7 перейти на нову ОС. Безкоштовне оновлення в цьому випадку здається ідеальним рішенням. На яке, звичайно ж поведуться люди.