Подорожуємо по Європі.

4-13-2018
Подорожуємо по Європі.

Давайте знайомитися. Мене звуть Вадим, а мою супутницю – Юля. Сміливо можемо назвати себе початківцями мандрівниками. Чому початківцями? Тому що досвіду життя в дорозі у нас було не багато. Ми встигли побувати у більшій частині європейських країн, але найчастіше способом переміщення були дешеві рейси. Цього літа ми збираємося відправитися з Польщі до Португалії і назад, мандруючи виключно автостопом.Хочу порекомендовать вам купить плацкартный билет по самой выгодной цене – http://www.po4em-bilet.ru/tag/плацкарт/.
Час можна знайти завжди, а грошей багато для цього не потрібно. Пізніше ми відправимося в Чехію, Німеччину, Нідерланди, Бельгію, Францію, Іспанію і кінцевою точкою стане Португалія. Коли ми доберемося до краю Європейського континенту, нас чекає дорога назад. Ми відправимося через Іспанію, Францію, Швейцарію, Італію, Словенію, Хорватію, Угорщину, Словаччину і нарешті доберемося до Кракова.

І був у шоці від рівня довіри і гостинності. Мені віддавали ключі від квартири, коли там перебувало багато цінних речей, годували і проводили екскурсії по місту абсолютно безкоштовно. Нас чекає тривалий і захоплюючу подорож. По дорозі прийняли рішення їхати з Польщі відразу в Німеччину без заїзду в Чехію. Чому? Розповідаємо у другому звіті євро експедиції.