Pc-версію xbox game pass перейменували в pc game pass

46

Існує думка, причому, підкріплене тим фактом, що ціни на відеоігри вже стали відверто нецензурними, що майбутнє — за передплатною системою поширення ігрового контенту. Microsoft стала головним гравцем на цьому ринку, створивши xbox game pass і xbox game pass for pc. Назви схожі, однак у другому випадку воно занадто громіздке і не відразу зрозуміле. Що ж, відтепер ніякої плутанини не буде — microsoft перейменувала pc-версію сервісу в pc game pass.

Змінюється тільки вивіска, вся суть при цьому залишається: сервіс буде використовувати постійно поповнюється каталог ігор і надавати повний доступ до них за певну щомісячну плату. Навіщо поміняли назву? ну, microsoft “так подобається більше”. І нам, зізнатися, теж.

Really super important patch notes that will change everything you’ve ever known about game pass #pcgamepass pic.twitter.com/rsq4fhto7i

— pc game pass (@xboxgamepasspc)december 10, 2021

Нагадаємо, що багато свіжих ігрових релізів автоматично потрапляють в xbox/pc game pass. Зокрема, відомо, що на старті своїх продажів за передплатою можна буде зіграти в s. T. A. L. K. E. R. 2, starfield, atomic heart і безліч інших насуваються рано чи пізно проектів.