Чи можна заощадити 25 000р в 2021 році на покупці відеокарти – igpu ryzen 7 5700g в тесті benchmark

20

2021 рік добігає кінця, а значить вже можна констатувати, що він пройшов під прапором майнінг. До середини 2022 року очікуються зміни в способі видобутку ефіру, але ніхто точно не знає, коли це трапиться. Мало того, ми навіть не знаємо планів віталіка бутеріна. Цілком можливо, що якийсь час (місяці або навіть роки) фермери зможуть добувати ефір стандартним способом. Все це говорить тільки про одне: чекати різких змін в цінах на відеокарти не доводиться.

Якщо подумати, то є кілька варіантів, що дозволяють сьогодні геймерам отримати доступ до сучасних ігор. Перший-найочевидніший і передбачає звернення на вторинний ринок. На жаль, але засилля майнер передбачає, що ви швидше купите підгорілий графічний чіп, ніж ігрову модель. Деякі геймери ризикують, але точної статистики постраждалих від подібних дій майнер немає і не може бути. Є й інший варіант, який передбачає звалювання на свої плечі кредиту, що також не підходить середньостатистичному громадянину, а ось бюджетні відеокарти – це дуже навіть непогане рішення. Найбільш цікава geforce gtx 1050 ti. Дана модель коштує всього 25 000 рублів і дозволяє запускати всі ігри на середніх і мінімальних налаштуваннях в дозволі 1080р. Ми б не стали рекомендуватися її як довгострокове вкладення, але пересидіти на ній рік кризи вам вдасться.

І тут виникає питання: “а чи можна заощадити ще більше?». Можна, адже є процесор ryzen 7 5700g. Уявіть собі, що ви купуєте систему, один тільки процесор в якій затягне на 25 000 рублів і стільки ж відеокарта. Що якщо взяти ryzen 7 5700g, в якому є інтегрований графічний чіп? нижче знаходиться таблиця, в якій можна побачити порівняння igpu radeon graphics 7 і дискретною відеокартою geforce gtx 1050 ti. Тести проведені командою benchmark.

Різниця між вбудованою відеокартою і недорогий geforce gtx 1050 ti величезна. У деяких випадках вона доходить до 60%. Може здатися, що перед нами справжній провал, але насправді це не так, адже процесор ryzen 7 5700g дозволяє нам грати у всі ігри в 1080р. Так, налаштування графіки доведеться знижувати, а кількість кадрів в секунду в нових іграх трохи пригнічує, але в даному випадку ви економите 25 000 рублів, не переплачуючи магазину за сильно подорожчала відеокарту.

Також такий спосіб економії можна рекомендувати тим, хто віддає перевагу онлайн-ігри або розраховані на багато користувачів шутери. Там кількість fps виявиться стабільним навіть на ryzen 7 5700g, а зекономлені 25 тисяч можна витратити на щось більш корисне. Зрештою, на дворі адже новий рік, порадуйте близьких і рідних увагою.