Люсі лоулесс розкрила, чи замінить джину карано в ролі кари дюн в» мандалорці “

19

За загальним визнанням,” мандалорец » вважається найкращим проектом у всесвіті ” зоряних воєн » епохи disney. Серіал представив безліч нових яскравих персонажів, і одним з найбільш пам’ятних стала кара дюн, яку зіграла джина карано.

Тим не менш, через якийсь час після завершення другого сезону, lucasfilm прийняли рішення звільнити актрису через свої коментарі в twitter. Це стало спірним моментом, але деякі фанати почали думати про те, хто б міг стати гідною заміною карано – і вибір більшості припав на люсі лоулесс. Але що сама актриса думає з цього приводу?

У недавньому інтерв’ю, яке люсі дала виданню metro, вона повідомила досить цікаві новини, а її коментарі ви можете прочитати нижче:

Чесно кажучи, зі мною обговорювали дещо, пов’язане зі « зоряними війнами » -але це не « мандалорец ». Тим не менш, це не вилилося в щось серйозне.

Незважаючи на бажання багатьох фанатів, по всій видимості, люсі лоулесс не замінить джину карано в третьому сезоні « мандалорца » та інших проектах франшизи, коли справа стосується ролі кари дюн. Більш того, є ймовірність, що персонажа просто зітруть з історії і не будуть згадувати в майбутніх проектах. Безумовно, це велика втрата, оскільки кара дюн стала однією з найяскравіших героїн « мандалорца », але, хочеться вірити, це змусить творців представити нових, ще більш цікавих персонажів.