Ед бун розкрив персонажа playstation, який повинен був стати гостьовим бійцем в mortal kombat

36

Креативний директор netherrealm studios ед бун розповів у себе в твіттері про персонажа playstation , що знаходився в кроці від появи в mortal kombat .

Це божевільний клоун-вбивця ласун з twisted metal , який не раз був “чертовски близький до того, щоб стати гостьовим бійцем файтинга”. Незрозуміло, чи це стосується mortal kombat 11 , оскільки розробник не згадав конкретну частину, але можна припустити, що кросовер планувався ще в ті часи, коли серія гонок на виживання була активною і популярною.

Sweet tooth has also (more than once) been damn close to being a guest fighter in mk games.

— ed boon (@noobde) september 15, 2021

Десять років тому “смертельна битва” вже перетиналася з однією з франшиз sony. Так , в mortal kombat 2011 року був доданий головний герой god of war , кратос, пограти за якого могли тільки користувачі консолей ps3 і ps vita.

За чутками, зараз в розробці знаходиться наступна частина twisted metal для playstation 5 . Передбачається, що її реліз відбудеться приблизно в один час з анонсованим раніше серіалом, на головну роль в якому вже офіційно затверджений актор ентоні маки (“сокіл і зимовий солдат”).