Драйвери Dell GX280 для Windows XP і 7

  273

  Деякий час тому я купив пост-лізинговий комп’ютер Dell GX280 в корпусі Small Desktop + заміна накопичувача на новий рекордер. Комп’ютер навіть ідеально підходить для роботи в Інтернеті, з офісними додатками, він також дозволяє легко відтворювати музику і дивитися фільми. Хоча це використане обладнання, воно працює дуже добре, без збоїв, диск без пошкоджених секторів. Єдиним недоліком є гучна робота вентилятора при високій завантаженні процесора.

  Комп’ютер офіційно призначений для роботи з Windows XP. Проте в даний час це архаїчна система, і я хотів встановити останню версію Windows, або «сімку». Тим більше що параметри придбаного комп’ютера повністю відповідають вимогам нової системи >>> P4 з процесором 2,8 ГГц, 2 ГБ оперативної пам’яті DDR2 і жорстким диском на 80 ГБ ( повна специфікація ).

  Драйвери були проблемою, тому що виробник надав тільки версії для Windows XP.

  Я не здався, тим більше що Google описав деякі рішення. Я почав установку системи.
  Мережева карта: тут не було ніяких проблем, тому що під час установки я підключив мережевий кабель, і системний установник виявив карту (гігабітний контролер Broadcom NetXtreme 57xx) і встановив необхідні драйвери.

  Звукова карта: комп’ютер має інтегровану карту Soundmax ADI 198x. Тим не менш, Dell надає драйвери для цієї карти на своїх серверах для Windows Vista, які також ідеально підходять для Windows 7: R145551.EXE

  Відеокарта: в комп’ютер вбудована карта Intel 915G. На веб-сайті Intel ви можете знайти потрібний драйвер, але установка повинна бути виконана в режимі сумісності з Windows XP, який система повинна запропонувати після невдалої спроби (повідомлення: непідтримувана операційна система). Ми повинні використовувати XDDM (модель драйвера дисплея XP). Завантажити: Драйвер Intel 915G XDDM
  Після установки, коли дозвіл екрану не відповідає встановленим дозволу, ми перезавантажуємо комп’ютер. Значок програми також видно в треї поряд з годинником.

  sterowniki_Dell_GX280.zip