Вийшло оновлення до Windows 10

449

Сьогодні (29 липня 2015 року) відбулося саме довгоочікуване для багатьох користувачів Windows, подія року, а саме – офіційно вийшло оновлення до Windows 10!
Саме з сьогоднішнього дня дано старт оновлення з минулих версій Windows (7, 8, 8.1) до 10ій версії. Обзавестися нею зможуть жителі 190 країн і вона буде доступна на 111 мовами.

Вже вчора (28 липня 2015) на деякі комп’ютери в багатьох країнах світу початок викачуватися оновлення до Windows 10. Розташувалося воно в корені системного диска в папці $Windows.~BT розміром приблизно 6 Гб.


Правда запустити виконуваний файл Setup.exe було не можна
Вышло обновление до Windows 10

т. к. не вистачало потрібного файлу для оновлення.

Вышло обновление до Windows 10

Сьогодні оновлення до версії Windows 10 Home Pro отримають користувачі версій Windows 7 SP1 і Windows 8 Update.
Версії Windows 10 Enterprise і Windows 10 Education отримають власники корпоративних версій Windows 7 і 8 1го серпня.
Так само трохи пізніше вийдуть коробкові версії продукту.
Доповню так само те, що сьогодні почалися продажі комп’ютерів і планшетів з вже встановленою з «десяткою» від компаній Lenovo, HP, Dell і Acer.
Ще одна не менш важливе доповнення: Windows 10 зможуть отримати безкоштовно користувачі мобільних пристроїв з діагоналлю дисплея менше 9 дюймів.
Вышло обновление до Windows 10

Побачити як можна оновитися до Windows 10 і чи є ця можливість можна на офіційній сторінці Microsoft. Відомо що утиліта називається «Засіб створення носія» і воно рано чи пізно буде доступно для всіх користувачів. За допомогою даної утиліти можна буде отримати оновлення трохи швидше, ніж інші. Зроблено це для того, щоб знизити навантаження на сервери корпорації.
Але якщо Вам все ж не терпиться, то завантажити утиліту можна на офіційній сторінці і з її допомогою створити інсталяційний диск або флешку
Вышло обновление до Windows 10

Нагадую що безкоштовно оновитися до останньої версії “вінди” можна буде протягом цілого року і відлік починається з 29го липня. Головне щоб Ваша операційна система була офіційною. Дані при оновленні не затираються (навіть те, що на Робочому столі знаходиться) і можете не переживати щодо їх збереження.
Інші користувачі можуть придбати настільну платформу за 119 доларів (Home Edition і Professional) або приєднатися до програми Windows Insider.

Вышло обновление до Windows 10

Нагадаю що нового з’явилося в системі Windows 10:

 • Довгоочікуване Меню Пуск, яке повернулося і тепер поєднує в собі як звичне зі всіх попередніх версій Windows 7, так і плитки з Windows 8. Розмір “Пуску” та плиток можна міняти безпосередньо, а так само змінювати плитки місцями і додавати/видаляти їх.
 • Новий браузер Microsoft Edge, який прийшов на зміну “старичка” Internet Explorer більш спритний і оптимізований. З цікавого в ньому те, що він підтримує створення заміток на сторінках (підкреслювати, обводити важливі блоки), які можна зберегти і подивитися пізніше в оффлайн режимі, а так само надіслати другу.
 • Кортана – зручний помічник з жіночим ім’ям. З її допомогою можна не тільки здійснювати пошук інформації, тільки сказавши те, що треба, а так само просто поспілкуватися попросивши розповісти анекдот чи заспівати пісню. Так само вона може прочитувати вголос вхідні повідомлення, стежити за рахунками улюблених команд, придумати рецепт для гостей враховуючи їх пристрасті і т. п.. Цікава штука яка розпізнає так само і жести.
  До речі, для Росії російська мова Кортани поки недоступний.
 • Нові стандартні програми, такі як Фотографії, Карти, Пошта, Калькулятор, Календар і інші.
 • Інтеграція з Xbox.
 • Одна операційна система для всіх пристроїв. Тобто планшети, ПК, ноутбуки, телефони – всі можуть працювати під однією ОС і в свою чергу це гарантує синхронізацію між ним шляхом додатків Continuum і Компаньйон.
  “Тобто один раз викачане універсальне додаток буде працювати на будь-якому пристрої, на якому стоїть Windows 10, — комп’ютері, планшеті, смартфоні або ігрової консолі Xbox One”, — сказали в компанії. При цьому кількість пристроїв не обмежена, це буде стосуватися і знову куплених гаджетів.
 • Додатки Office (Word, Excel, PowerPoint) будуть безкоштовно доступні для скачування в Магазині Windows.
 • Підтримка створення декількох віртуальних робочих столів, тобто Ви зможете створити кілька Робочих столів і вільно переключатися між ними.
 • Windows Hello – нова система аутентифікації, що використовує біометричні дані (відбитки пальців, сітківку очі та обличчя) які можуть знадобитися не тільки для входу в систему, а так само на різних сервісах в інтернеті і в додатках.
  Зрозуміло для цього повинні бути встановлені спеціальні пристрої, такі як інфрачервона камера або датчик для зняття відбитків пальців.
 • Підтримка DirectX 12, що має радувати геймерів.

  Вышло обновление до Windows 10

  Що ще цікавого?

 • Основних версій Windows дві 10 — Home (домашня) і Pro (професійна). Також будуть доступні Windows 10 Education, Mobile, Mobile Enterprise, IoT Core, Enterprise і Enterprise 2015 LTSB.
 • Компанія Microsoft при випуску нової ОС вирішила відмовитися від пакетів оновлень Servise Pack. На місце оновлень за розкладом прийде регулярне покращення системи у вигляді відключаючих оновлень. Тепер користувач не зможе відмовитися від завантаження і установки драйверів і інших оновлень – все буде відбуватися автоматично, без спеціальних повідомлень.
 • Microsoft офіційно оголосила, що більше не буде випускати коробкові версії, а тільки цифрові, які можна буде придбати та завантажити на офіційному сайті.
 • Цікаво також те, що за чутками, більше взагалі не будуть випускатися нові версії, а лише буде доповнюватися і оновлюватися поточна Windows 10.
 • Є невелика заковика. Компанія зробив безкоштовні оновлення (примусові), однак гроші треба якось перебути, тому багато безкоштовні сервіси і додатки заповнені рекламою і віддати гроші доведеться за те, щоб позбутися від настирливих банерів. Наприклад прибрати рекламу при запуску популярного пасьянсу ” Солітер коштуватиме 1,49 доларів, а річна передплата без реклами обійдеться в 9.99 доларів.

  Зустрічаємо Windows 10

  Ну а наостанок даю Вам їжу для роздумів – чи Варто переходити (оновлюватися) на Windows 10?
  З одного боку це нова система, що дає всі нові функції – кортана, синхронізація, безпека, безкоштовність, віртуальні стіл та інше, що вже було написано вище, а з іншого?

  – Безкоштовна не для всіх.
  – Оновлення не відключити і вони самостійно встановлюються.
  – Оскільки система нова, то баги, помилки та уразливості ще присутні.
  – Немає стандартного плеєра Windows Media Center (WMC).
  – Стандартних ігор “Пасьянсу” і “Сапера” немає.
  – Є нові версії ігор, які вже встановлені і в них присутня реклама.
  – Cortana (Кортана) “не говорить по-російськи.

  Так, може і чіпляюся, але варто знати, що хоч основна підтримка Windows 7 і закінчилася в січні, але все ж вона буде отримувати оновлення безпеки аж до 14 січня 2020 року (а якщо заплатити за продовження підтримки, то і інші поліпшення можна отримувати). З Windows 8 те ж саме, але там підтримка до 2023 року.

  Ось і тепер міркуйте на тему виходу нової системи Windows 10 Bignose