Управління портами

  460

  CurrPorts

  Ліцензія: безкоштовно
  Платформа: Windows 98 / Me / 2000 / XP / Vista / 7 / Server (підтримка 32 і 64 біт)

  опис
  додаток використовується для відображення відкритих в даний час портів TCP / IP і UDP. Для кожного порту відображається інформація про процес, який його відкрив, наприклад, ім’я, шлях, PID, дата створення, ім’я користувача, номери локальних і віддалених портів, ім’я віддаленого хоста …
  Ви можете вибрати один або декілька елементів, а потім закрити вибрані підключення, скопіювати інформацію в буфер обміну або зберегти у вигляді звіту.

  Робота програми може бути доповнена IPNetInfo – додатком, який витягає дані по заданому IP-номером. Для цього ми копіюємо обидва додатка в одну папку, включаємо currports, натискаємо на нього на заданому порте PPM і вибираємо IPNetInfo.

  завантажити

  Знімок екрана:
  Управление портами

  Закриття портів

  Програми не призначені для Windows Vista / 7 – вони призначені для компонентів старих систем, деякі служби більше не доступні в нових системах.

  Windows Worms Doors Cleaner (WWDC) Управление портами

  додаток для закриття ключових портів, що використовуються для атак шкідливих програм в Windows 2000 / XP / 2003. Блокування портів здійснюється шляхом редагування реєстру. Використання програми обов’язково після установки Windows XP.

  Поради щодо використання:

  • DCOM RPC: опція закриває порт 135, який уразливим для атак хробака, але також використовується службою планувальника завдань (за розкладом). Ця програма враховує, і вибір Та повністю закриє порт, вибір Немає відключить тільки сам DCOM. Після вибору одного з варіантів ми перезавантажуємо комп’ютер. Після перезапуску WWDC повідомить вам, що DCOM вимкнений, але порт все ще відкритий, і запропонує вам вибрати наступну опцію: Так, порт закриється, і Немає залишить ситуацію без змін (буде відключений тільки DCOM).
  • NetBIOS: опція закриває порти 137-139. При закритті додаток дозволяє повністю відключити NetBIOS (відповідь № >>> зелена позначка) або змінити тип запуску служби NetBIOS на ручний (відповідь Так >>> жовта позначка). Відповідь «Так» слід вибирати при виборі відповіді «Ні» призводить до відсутності доступу в Інтернет.

  Після запуску програми натисніть на всі жовті і червоні штампи:

  Управление портами

  Після закриття порту нам потрібно перезавантажити комп’ютер. Нарешті, у вікні програми всі параметри повинні мати зелену позначку, що вказує на заблокований порт (виняток становить порт NetBIOS, який може залишатися жовтим, коли повне відключення відключає Інтернет).

  Управление портами

  завантажити

  • wwdc_141.zip (установка не вимагається)

  Seconfig XP Управление портами

  інше застосування цього типу, але з великою кількістю опцій: воно закриває певні порти, відключає певні служби та налаштовує параметри безпеки TCP / IP. «Обмежити мережі Microsoft», а також «Налаштування служб» є еквівалентом Windows Worms Doors Cleaner.
  Робота програми дуже проста, тому що зазвичай вам просто потрібно активувати один з готових макетів опцій:

  • для домашнього комп’ютера (For Home)
  • для членів мереж Microsoft (MN)
  • для комп’ютера з клієнтом VPN, які підключаються до мереж Microsoft / або будь-якого іншого типу безпечного підключення (VPN)

  Просто виберіть один з них і підтвердіть натисканням кнопки «Застосувати». Перезавантаження комп’ютера потрібно. Поверніться до налаштувань за замовчуванням, натиснувши кнопку Відновити.

  Конфігурація для домашнього комп’ютера (для дому):
  Управление портами

  завантажити

  • SeconfigXP.zip (установка не вимагається)