Рішення з кодом помилки «0xc0000142»

350

Нерідко в різних операційних системах, зустрічається помилка з кодом «0xc0000142». Як правило, вона з’являється у вигляді невеликого стоп-вікна, яке сповіщає користувача про те, що конкретний додаток не може бути ініціалізований. Причин виникнення подібних помилок величезна кількість. Найпоширенішими вважаються невідповідні встановлені драйвера. Також, помилка може бути спровокована несумісністю обладнання, впливом вірусів на систему або конкретний додаток, битими елементами жорсткого диска, великим об’ємом оперативної пам’яті або її несправністю, блокуванням самої операційної системи, неправильними налаштуваннями в БІОС і іншим.


В першу чергу, необхідно повністю просканувати комп’ютер. У деяких випадках, якщо вірусу вдалося пошкодити деякі дані, видалення вірусу не відновить роботу додатка, однак, виключить можливість появи нових. В такому випадку, одразу після видалення вірусу, потрібно буде видалити конкретну програму або програму і встановити нову версію.

Фахівці стверджують, що після чищення вірусів, необхідно зробити відновлення системи. Якщо ж немає доступних точок відновлення, необхідно встановити невелику утиліту chkdsk. Запустивши її, можна буде зробити відкат на будь-який тимчасовий проміжок.
Решение ошибки с кодом «0xc0000142»

Якщо ж, виникла проблема з кодом «0xc0000142», говорить про неможливість запуску гри, то потрібні будуть інші дії. Спочатку, необхідно оновити програмне забезпечення для Framework або DirectX. Якщо після цього гра все одно не запускається, швидше за все її компоненти пошкоджені. Це могло статися під час некоректної установки. Тому, як варіант, можна спробувати просто перевстановити гру заново.

Нерідко, ефективним методом вирішення проблеми є чистка вмісту папки Темп. то можна зробити в ручному режимі або за допомогою відповідних утиліт. Якщо мова йде про операційній системі Windows 8, проблема з кодом «0xc0000142» могла бути спровокована неполадками в самій системі. Тому потрібно завжди вчасно оновлювати ОС.