“зробили все можливе, щоб задовольнити споживачів”: видавець control пояснив скандальне перенесення гри на некстген

133

Президент компанії 505 games ніл реллі визнав, що підхід до оновлення екшену control під консолі нового покоління був реалізований не самим належним чином, в результаті чого доступ до безкоштовного некстген-апгрейду на playstation 5 і xbox series x|s отримали тільки ті, хто купив ultimate-видання гри.

В інтерв’ю виданню gamesindustry.biz глава 505 games погодився з тим, що все можна було зробити куди краще, але зазначив, що рішення, прийняті в той час, були правильними – навіть незважаючи на те, що вони створили перешкоди для деяких гравців. За словами реллі, компанія витягнула з цього урок і зробила все можливе, щоб “задовольнити споживачів”.

” кожен перехід від одного покоління [консолей] до іншого створює проблеми як для розробників, так і для видавців. Опція smart delivery, якщо я можу використовувати цей термін для узагальнення, це те, з чим ми раніше не стикалися.

У випадку з control ми прийняли певні рішення, що обмежують можливості smart delivery для некстген-версії гри. У той час вони були правильними, хоч і створили перепони [для гравців].

Ми не змогли піти на зворотну і реорганізувати процес розробки ultimate edition, щоб створити продуманий і правильний варіант реалізації smart delivery.

Ми багато чому навчилися. Чи змогли ми, як видавець, впоратися з цим і найкращим чином донести до аудиторії? можливо, ні. Але ми зробили все можливе, щоб задовольнити споживачів”.

Видавець пообіцяв, що надалі буде ставитися до некстген-апгрейдам своїх ігор “набагато краще”. Побачити роботу над помилками геймери зможуть на прикладі кіберпанк-слешера ghostrunner і гоночного симулятора assetto corsa competizione . Безкоштовно проапгрейдити обидва проекти до некстген-версій можна буде без будь-яких “але”.

У майбутньому ми зможемо робити це [випускати некстген-апгрейди] більш ефективно, і ви побачите це на прикладі ghostrunner в кінці вересня і assetto corsa на початку 2022 року. Я абсолютно впевнений, що тепер ми впораємося набагато краще”.