Як вибрати доменне ім’я для сайту.

7-23-2019

Как выбрать домен

Отже, зазвичай сайт починається з вибору доменного імені (адреси сайту, вбивши який в рядку браузера користувач потрапляє на Ваш сайт). На що варто звернути увагу при виборі доменного імені. Також хочемо вам порекомендувати хостинг провайдер

Описовість: домен повинен відображати зміст сайту. Наприклад, вдалим ім’ям для сайту – магазину дитячих санок в Україні буде sanki. Користувачеві має бути зрозуміло з першого погляду, про що сайт. Простота: потрібно використовувати короткі, ємкі, помітні слова. Продуманість: Гугл радить думати наперед, вибираючи доменне ім’я, яке буде відповідати тематиці сайту навіть якщо Ви раптом додасте якісь нові напрямки. Я б виділив ще і стислість – принцип, про який Гугл каже лише побічно. Чим коротше доменне ім’я, тим легше його написати на візитці або sms.

Тим коротше буде корпоративний поштовий ящик. Тим легше його запам’ятає будь-яка людина і тим легше буде в подальшому при просуванні такого сайту. Чим менше символів, тим краще. Але не перестарайтеся в збиток інформативності. Як же краще вибрати домен. При виборі доменного імені подумайте про його описовості, простоті і постарайтеся передбачити можливі напрямки зростання свого проекту. З можливих варіантів виберіть самий короткий і ємний.

Використовуйте сервіси перевірки доступності доменних імен. При виборі доменної зони увагу я приділяв тільки зручності написання і регіональності домену. Наприклад, при будещем просуванні в США не варто вибирати доменну зону UA або COM. Ще не варто вибирати домени високих порядків. За фактом, це не домени, а субдомени. Вони часто бувають безкоштовні в конструкторі сайтів, але користі від їх використання мало. А в наступному матеріалі цієї гілки я розповім про те, як визначити аудиторію для свого сайту. Напевно, Ви помітили, що на цьому сайті вже досить давно не з’являються нові матеріали Хтось навіть встиг засумувати. Приділіть читання всього півтори хвилини. І заощаджуйте в майбутньому кілька годин на похід в офіс  для розблокування.
Менеджери   серйозно взялися за те, щоб залучити на лінію якомога більше водіїв у Новий рік. І запропонували ще один варіант гарантій – погодинні. Що це таке і як працює – читайте нижче.