Як влаштувати день народження в офісі.

4-2-2019

Як влаштувати день народження в офісі.

Якщо у вас схожа ситуація і ви замислюєтеся, що приготувати на день народження на роботу, як влаштувати банкет в офісі без зайвих витрат, то читайте далі. Специфіка святкування дня народження в офісі полягає в тому, що накрити повноцінний стіл зі скатертиною і приладами неможливо. Тому, розкриваємо секрети фуршету – банкету на роботі по порядку. Для початку підготуйте багато серветок, паперових і вологих, дуже багато. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі заказ торта на день рождения с доставкой.
Тарілки різного розміру і форми, склянки, чарки або келихи. А ось вилки і ножі, краще принести з дому, справжні, із сталі. Якщо у вас дозволяється ставити стіл зі скатертиною, то рекомендую запастися кількома скатертинами. Одноразові цілком підійдуть, головне їх має бути кілька. Так і робоче місце залишиться в порядку і все сміття можна викинути разом зі скатертиною. Тепер приступаємо власне до меню. Часто на такі заходи прийнято подавати бутерброди або тарталетки з ікрою, ковбасні нарізки і канапе.
Традиційні складові таких закусок: Якщо вам дуже хочеться здивувати гостей, то рекомендую приготувати незвичайні закуски. Що подати до шампанського , визначайтеся самі, все залежить від смаку і фантазії. Пропоную Вам свій рецепт оригінальної і разом з тим дуже простий – закуска з червоною рибою, ківі і сиром. Ківі чудово відтінятиме смак червоної риби і сиру. Перець і петрушка додадуть пікантності цій закусці.