як вибрати букмекерську контору

6-23-2020

Серед шанувальників спортивних розваг достатньо тих, хто хотів би дивитися матчі, і ще заробити на цьому. Або, щонайменше, збільшити градус азарту при перегляді конкретних ігор. Вирішили встати на шлях спортивних ставок за гроші? Тоді вам в букмекерську контору (скорочено БК). Букмекер запропонує лінію для ставок. Однак вибір букмекерів досить великий. Грамотний підхід до вибору дозволить збільшити суму виграшу в майбутньому. Також хочемо порекомендувати линия Фан Спорт , тут великі шанси на перемогу .  

Перш ніж перейти до критеріїв вибору букмекера, важливо відзначити, що гравці діляться на любителів і професіоналів. Любителі не ставлять за мету заробити грошей на ставках, а просто грають невеликими сумами в матчах, як правило, улюблених команд. Тут головне — азарт, а гроші вторинні. Тому основна маса любителів залишається в програші на дальній дистанції. Якщо ви тільки починаєте свій шлях беттора (гравця БК), розраховуєте на великі суми в перспективі, то слід відразу відсікти невідповідних букмекерів по ряду головних критеріїв:

  • Наявність букмекерських будок (пунктів прийому ставок) у місті. З розвитком інтернету і онлайн-платежів це здається незначною пунктом. Однак багато контори при виведенні грошей з ігрового балансу вимагають надіслати відскановані купи особистих документів для верифікації особистості. Зроблено для безпеки, але іноді простіше вирішити це питання оффлайн, обмежившись лише паспортом.
  • Букмекерська маржа в коефіцієнтах лінії. Якщо першим пунктом можна знехтувати, то рівень маржі — головний показник для професійного гравця. Маржа являє собою приховану комісію, яку бере букмекер, штучно занижуючи коефіцієнти матчу. Щоб зрозуміти, яку маржу забирає контора, вбийте в пошуковик запит «калькулятор маржі бк» і отримаєте розрахункові калькулятори. Для розрахунку достатньо ввести коефіцієнти на результати вподобаного матчу з букмекерської лінії. Кращою пропозицією букмекерського ринку є межа загальної маржі в районі 1,6—2,6%. Але також повно пропозицій від 5% і вище. Варто врахувати, що не всі букмекери закладають маржу рівномірно. Більшість занижують коефіцієнти на фаворитів матчу, а інші роблять це з нічийними результатами або з перемогами андердогов. Може скластися парадоксальна ситуація, що вигідно грати в БК з завищеною середньоринкової маржею, тому що ви любите ставити на андердогов, а букмекер прихованої комісією їх не зачіпає. У будь-якому випадку облік букмекерської маржі в пріоритеті для успішного накопичення коштів на дистанції.
  • Розпис на події в лінії. Широкий вибір ставок лінії важливий з точки зору обкату ігрових стратегій та пошуку слабкостей. Існує так зване поняття value betting, коли гравець шукає події, які, на його думку, букмекер неправильно оцінив. Наприклад, букмекер припускає, що в майбутньому футбольному матчі буде показано 4-5 жовтих карток, що статистично вірно для цих команд. Але ви бачите, що матч буде судити строгий арбітр, тоді є можливість зіграти на цьому, взявши подія «тотал більше п’яти жовтих карток за гарний коефіцієнт. Звичайно, можна шукати слабкості тільки в звичайних результати матчів престижних чемпіонатів. Такі теж бувають, але не так часто, як у другорядних першостях і статистичних показниках ігрових подій.
  • Сумарні ліміти, засоби поповнення і виведення фінансів.