Зміни в WordPress

  374

  У WordPress є функція, яка зберігає запис перед кожним редагуванням, створюючи так званий редакції, тобто архівна версія. Це дозволяє побачити список змін між випусками і, можливо, повернутися до більш старої версії.
  Зміни виникають при редагуванні запису. Кожна редакція запису – це інша ревізія, яка зберігається в базі даних. Якщо ми відредагували запис 10 разів, у нас є 10 ревізій, з яких 9 абсолютно не потрібні і знаходяться в базі даних. Наприклад, якщо запис має розмір 100 КБ, то в базі даних міститься 900 КБ непотрібного контенту, що знижує продуктивність блогу. Редакція також є результатом функції автозбереження при записі / редагування запису. Він включає в себе періодичне (за замовчуванням кожну 1 хвилину) і автоматичне збереження контенту, що запобігає втрату ефектів нашої роботи з-за різних випадкових ситуацій. Але тут різниця в тому, що автоматично збережена версія зберігається тільки один раз, попередня версія замінюється новою автоматично збереженою.

  Використання константи WP_POST_REVISIONS
  Найпростіший метод контролю версій – це вказати WP_POST_REVISIONS у файлі wp-config.php у відповідності зі специфікацією Revision Management .

  Відключити ревізію:

  define('WP_POST_REVISIONS',false)