Зміна стилів Windows

  448

  Встановити неофіційні стилі
  Windows не дозволяє встановлювати неофіційні стилі, навіть найменша модифікація стилю aero.msstyles за замовчуванням (наприклад, заміна зображення ) призводить до того, що система не приймає тему, і автоматично встановлює класичний вид.

  Щоб мати можливість використовувати сторонні непідписані теми (файли * .msstyles), нам необхідно повторно вивчити системні файли, що відповідають за візуальні стилі. Кількість файлів варіюється в залежності від системи:

  • Windows XP – один файл uxtheme.dll
  • Windows Vista – три файлу: uxtheme.dll, themeui.dll, shsvcs.dll
  • Windows 7: три файлу: uxtheme.dll, themeui.dll, themeservice.dll

  Після виконання ми можемо завантажити і встановити нові стилі. Вийміть їх в папку C: WINDOWSResourcesThemes, і вони стануть доступні у Властивостях дисплея.
  Це можна зробити двома способами. Перший полягає в зміні вихідних файлів разом з їх резервним копіюванням і відновленням. Для цього можна використовувати такі програми:

  Універсальна тема Патчер

  UXTheme Multi-Patcher

  Изменение стилей Windows

  Обидва підтримують Windows XP SP2, SP3 / 2003/2008 / Vista SP1, SP2 / Windows 7 SP1, 32-розрядні (x86), так і 64-розрядний (x64).

  Другий спосіб – використовувати UxStyle Core . Додаток розблокує можливість встановлення неофіційних тим без виправлення системних файлів. Метод включає в себе модифікацію пам’яті з використанням власного драйвера і служби «Непідписані теми». Працює на Windows XP / 2003 / Vista / 2008/7, підтримує 32-бітові та 64-бітові (драйвер з цифровим підписом).

  TrueTransparency

  дозволяє застосовувати стиль прозорих країв вікна, імітуючи власний аэроэффект, присутній в Vista на Windows XP, не вимагає установки або будь-яких виправлень.

  завантажити: остання версія (установка не вимагається)

  Изменение стилей Windows