Змі: activision blizzard звільняє тестувальників call of duty з raven software

43

4 грудня з’явилася інформація про те, що співробітники qa-відділу raven software зіткнулися з масовими скороченнями. Нагадаємо, що зараз студія займається підтримкою call of duty warzone , а раніше допомагала в розробці багатокористувацьких режимів black ops , ghosts , infinite warfare та інших частин серії.

The washington post повідомляє, що raven software позбулася приблизно третини тестувальників. Співробітники потрапили під скорочення в рамках реструктуризації студії — з усіма членами команди проводилися індивідуальні бесіди, в результаті чого деякі отримали постійну роботу, а з 12 фахівцями вирішено було розлучитися. Співбесіди збираються організовувати аж до 8 грудня, тому в найближчими днями можна очікувати чергову хвилю звільнень.

Найприкріше, що людям обіцяли переглянути систему оплати праці, але замість цього частину з них скоротили. Решта співробітників отримають надбавку до платні на 1,5 долара і будуть отримувати приблизно 18,5 на годину, не рахуючи бонусів.

Оформлення документів планують закінчити 28 січня, надавши колишнім співробітникам більше часу для пошуку нової роботи в новорічні свята.