Згідно з новим чутком, на підході нове придбання playstation studios

22

Джерелом нових припущень стала довга тема на resetera, присвячена playstation worldwide studios. Вчора бренд-менеджер untold tales shinobi602 додав коментар до теми, де користувачі святкували придбання firesprite і nixxes, розмістивши гифку з підписом “тут є ще містечко”.

Це досить влучне зауваження від бренд-менеджера інді-видавництва. Nixxes спочатку був придбаний компанією sony у липні, щоб допомогти перенести існуючі ексклюзиви playstation на пк. Firesprite, з іншого боку, була придбана компанією лише раніше цього місяця, і на даний момент немає ніяких натяків на те, що firesprite може працювати як частина playstation.

Спекуляції навколо придбань playstation тривають постійно. У червні цього року playstation japan випадково повідомила про майбутнє придбання bluepoint games, а потім швидко видалила цю заяву через кілька годин з twitter. І до недавнього підтвердження цього слуху нічого не було сказано про випадкову заяву playstation japan.

Навіть бос sony pictures очікує нових придбань від playstation. На початку цього місяця генеральний директор заявив, що очікує подальших придбань sony в ігровій сфері після придбання розробника returnal – housemarque. Це був насичений рік придбань для playstation, і, можливо, ще належить зробити кілька анонсів.