Завершення всіх завислих програм

420

Windows така система, що зависання програм – це майже норма. Не будемо розбиратися, чому це відбувається, так як причин може бути багато. Варто звернути увагу на те, як з цим боротися. Способів теж багато. Наприклад, можна натиснути клавіші Alt + F4 або запустити диспетчер завдань і там вибрати “Зняти завдання” або відразу на вкладці процесів “убити” процес або перезавантажитися взагалі.
Однак, в цій статті я покажу Вам один цікавий спосіб, який може завжди стане в нагоді. Ми створимо ярлик запуску якого всі завислі програми будуть завершені. Притому не буде зняття задачі і спроба відновити, а відразу завершення самого процесу, що дасть нам негайне дію – програма буде закрита.
Я часто вдаюся до такого способу. Якщо що зависло – вбиваю процес і все.

Отже, в будь-якому зручному Вам місці (краще на Робочому столі) створюємо ярлик кліком правої кнопки миші по порожньому місцю і вибравши в контекстному меню Створити -> Ярлик


У полі “Вкажіть розташування об’єкта” пропишіть
%windir%\system32\taskkill.exe /f /fi “status eq not responding”

Завершение всех зависших программ

Тиснемо “Далі” і в наступному вікні пишемо ім’я. Наприклад “Завершити зависле” (пам’ятайте про різні спец. символи, які Windows не пропускає) і тиснемо кнопку “Готово”
Завершение всех зависших программ

Всі. Тепер ярлик створений і наступного разу, коли щось зависне, можете запускати ярлик і все буде в порядку. До речі, цей ярлик завершує не тільки один додаток, а всі процеси, які не відповідають.
Так само з ним можна “побешкетувати”, наприклад давши йому свій значок, закріпивши в меню Пуск або на Панелі завдань, а так само зробити так, щоб запускався від імені адміністратора.

Можете подивитися про це у відео