Завантажити windows 11 insider preview build 22000.132

111

Збірка раннього доступу windows 11 insider preview

Завантажити windows 11 insider preview build 10.0.22000.132 iso-образ, з офіційного сервера microsoft, використовуючи сервіс wzt-uup.

12 серпня microsoft випустила нову тестову збірку windows 11 preview build 22000.132 для учасників програми windows insider. Збірка містить в собі кілька помітних змін, а також традиційні виправлення.

✔️ була усунена проблема, через яку інформація їх віджетів не завжди виводилися на передній план після їх активації. Також розробники прибрали баг, при якому гри переставали відповідати на натискання клавіш.

✔️ у microsoft teams можна створювати збори і приєднуватися до них. У користувачів є можливість включати і відключати мікрофон за власним бажанням, а також демонструвати екран співрозмовникам.

✔️ у новій версії була поліпшена утиліта»ножиці”. Тепер користувачі можуть зробити скріншот із затримкою за часом, а потім, не виходячи з редактора, відредагувати його.

✔️ зміни торкнулися і калькулятора. З його допомогою можна будувати різні графіки функцій, конвертувати валюти і різні одиниці виміру.

✔️ найменше змін було зроблено в пошті і календарі. Додатки отримали оновлений, округлий дизайн, а також навчилися підлаштовуватися під нічну тему.

✔️ оновився microsoft store. Тепер в ньому з’явилася автоматична прокрутка в spotlight, новий дизайн ігрових сторінок і нове діалогове вікно «оцінки та відгуки».

Як завантажити останню доступну інсайдерську збірку windows 11 build 10.0.22000.132

Перейдіть на сайт сервісу wzt-uup.

  1. виберіть тип системи, якої вам необхідно завантажити-windows (insider версії).
  2. виберіть версію системи-windows 11 insider preview 10.0.22000.132 (co_release) [x64]
  3. виберіть мову системи – ru-ru: російська
  4. виберіть редакцію системи windows 11 – всі редакції (всі редакції в одному iso), windows 10 домашня або windows 10 професійна.

(рис.1)

створення інсталяційного iso-образу

  1. створіть папку з будь-якою назвою і скопіюйте завантажений cmd-файл в неї на системному диску.
  2. запустіть cmd-файл який завантажили (multi_creatingiso_22000.132_ru-ru_amd64_professional)

додаткові дії при роботі скрипта:

  1. інтегрувати додаткові мовні пакети
  2. інтегрувати. Net framework 3.5
  3. створити multi-редакції (всі редакції)
  4. стиснути install.wim в esd

Оскільки це скрипт командного рядка, фільтр smartscreen захисника windows перед запуском покаже попередження – “система windows захистила ваш комп’ютер”. Натисніть детальніше >виконати в будь-якому випадку .