Завантажити root explorer (повна версія) на андроїд

25

root explorer – багатофункціональний файловий менеджер для андроїд який в першу чергу буде корисний тим користувачам у кого повчені рут права на мобільному пристрої. Отримайте повноцінний контроль над всією системою включаючи папку з важконахідними даними. Працюйте з прихованими системними файлами легко і просто, проте не забувайте, що з root доступом можна видалити важливі дані, після чого пристрій може не працювати коректно або взагалі вийти з ладу. Так що можна сказати диспетчер тільки для досвідчених користувачів.

Як і в будь-якому аналогу ви можете глобально працювати з усіма файлами, копіювати, переміщати, перейменовувати, відкривати і пакувати в архіви, задавати права доступу, виконувати скрипти, відправляти файли по бездротовому зв’язку і так далі. Крім того присутній зручний пошук з потужним движком, так що все знайдеться за мить.

Окремо хотілося б виділити можливість роботи з усіма популярними хмарними сховищами, просто додайте акаунти в root explorer на андроїд і завжди будете мати файли зі сховищ під рукою. Мультимедійні функції так само відмінно працюють, відтворюються всі існуючі аудіо і відео формати, можна переглядати і редагувати зображення.