Завантажити omnia music player premium (повна версія) на андроїд

71

omnia music player premium – потужний музичний плеєр з лаконічним дизайном в стилі material design, який вміє програвати всі аудіоформати з цифровим звуком високої роздільної здатності. Музичний контент збережений в пам’яті вашого андроїд пристрої автоматично сканується і сортується за альбомами, жанрами, папками, виконавцям і композиціям.

Звучання тут дійсно дуже гарне і гучне, воно досягається завдяки технології hi-res, причому користувач самостійно може його ще налаштувати використовуючи 10-ти смуговий еквалайзер. За замовчуванням доступні 15 вбудованих пресетів, які можна активувати “як є” або ж відредагувати за своїми музичними уподобаннями.

Зовнішній вигляд програвача можна стилізувати, змінюючи колірні схеми і ставити своє фонове зображення з галереї. Відсутні обкладинки моментально синхронізуються з інтернетом і відображаються в медіатеці. Так само є розумні плейлисти, автоматично сортуючи ваші аудіо файли, нормалізація гучності, показ текстів пісень, відждети на головний екран, управління голосом, скроблінг last.fm і таймер сну.