Завантажити моя кав’ярня (мод: багато грошей / вбудований кеш) на андроїд

27

моя кав’ярня (мод: багато грошей | вбудований кеш) – досить таки захоплююча аркада в якій вам пропонують спробувати свої сили в нелегкому бізнесі з управління власним кафетерієм. Почати належить з маленької забігайлівки з декількома рецептами кави, але прилаштовуючи максимум зусиль і грамотно ведучи справи ви досягнете щось більшого і зможете розширитися до величезного ресторану з сотнями страв і напоїв.

Отже, кафе відкрито і потрібно його розвивати, для цього купуйте потрібне кухонне обладнання, плануйте інтер’єр і розставляйте меблі по своєму смотрению, готуйте смачні закуски і складні страви, подавайте напої і постійно впроваджуйте нові рецепти. Підбирайте кваліфікований персонал, як на кухню, так і в зал для обслуговування клієнтів, розширюйте територію і модернізуйте свою техніку.

Крім того потрібно постійно спілкуватися з людьми, дізнаватися їх смаки і переваги, щоб ті як приходили до вас в кав’ярню завжди були задоволені і ситі. Тільки пам’ятайте, завжди думайте і про свій заробіток, призначайте гуманні ціни на свою їжу, щоб заробити грошей і заново вкласти їх у свою процвітаючу справу.