Завантажити house flipper: симулятор ремонту і дизайн будинку (мод: багато грошей) на андроїд

81

house flipper (мод: багато грошей) – неймовірний симулятор, в якому ви відкриєте свою справу в сфері архітекторських послуг та дизайну інтер’єрів. Розвивайте свою власну компанію, купуйте занедбані будівлі, виконуйте там ремонтні роботи, проектуйте і оформляйте інтер’єр на свій смак, а потім продавайте готове житло, щоб виручити максимальну кількість прибутку.

У грі хаус фліппер вас чекають години захоплюючого і дуже цікавого геймплея, тут у вас буде багато роботи по відбудові різної нерухомості. Тут ви познайомитеся з різними персонажами, які будуть підкидати вам різну работенку, за яку ви будете отримувати досвід і ігрову валюту, потрібну для інвестицій в свою компанію.

Проявіть свою фантазію, втілюйте свої ідеї в нові інтер’єри, використовуйте для цього безліч різних предметів і інструментів, разом з широкою палітрою фарб. У міру проходження рівень вашого бізнесу буде підвищуватися, стануть доступні нові можливості, з’являться поліпшені інструменти, що дозволить швидше виконувати завдання.