Завантажити case: animatronics (мод: без реклами | безкоштовні покупки) на андроїд

72

case: animatronics (мод: без реклами | безкоштовні покупки) – страшний стелс хоррор з видом від першої особи з оригінальною сумішшю знаменитої гри 5 ночей з фредді і квесту. Дії гри будуть проходити в одній поліцейській дільниці, який дивним чином був зламаний хакерами. Електроенергія відключена, всі виходи заблоковані, охоронна система не працює, а далеко чути кроки невідомого металевого створення.

Так вже вийшло, що в цій будівлі залишився один із співробітників. Саме йому випало нелегке завдання-зрозуміти, що відбувається в ділянці і з’ясувати, хто доклав до цього хаосу руку. Але щоб з усім розібратися, для початку потрібно пройти через сущий кошмар і жах, де смерть може наздогнати персонажа в будь-яку мить.

Відновіть електроенергію, налаштуйте камери спостереження і зарядіть свій робочий планшет, адже саме від усіх цих моментів буде залежати безпека і життя головного героя. Постійно рухайтеся, використовуйте навколишні предмети в якості укриття від аніматроніка, вирішуйте головоломки і приймайте зважені рішення.