Заміна батареї iPhone

8-17-2020
Как заменить батарею iPhone X самостоятельно. Инструкция - советы ...

 

Як замінити акумулятор на iPhone

 

Напевно багато потрапляли в ситуацію, коли вранці смартфон був заряджений на сто відсотків, але до обіду вимикався. При цьому, демонструючи половину заряду. Дієвим способом вирішення такої проблеми стане заміна акумулятора. Бажано робити це в сервісі,  https://isupport.kz/zamena-battery-iphone  в Алмати.

Як не крути, але краще довірити роботу по заміні батареї професіоналу. В першу чергу, це буде добре через те, що фахівець не просто підключить новий акумулятор, але і перевірить всі компоненти, щоб зрозуміти, через що попередній вийшов з ладу. Повірте, причин там вистачає. Але, якщо ви вирішили робити це своїми руками, ось наш гайд на прикладі iPhone 6S.

Як замінити акумулятор в iPhone

В першу чергу, варто визначитися з місцем, де ви будете працювати. Воно повинно бути добре освітлено і навколо має бути достатня кількість вільного місця. Вільне місце стане в нагоді для того, щоб розкласти інструменти, запчастини і кріпильні елементи.

Першим етапом роботи буде викручування гвинтів в нижній частині iPhone поруч з роз’ємом Lightning

Після того, як гвинти будуть викручені, треба акуратно відкласти їх в сторону і прикріпити до нижньої частини екрану iPhone присосок, що входить в набір iReplace. Треба буде взяти смартфон так, щоб він розташовувався екраном вгору, і протягнути палець в кільце присоски.

Взявши смартфон, як показано на фото вище, варто акуратно потягнути за присосок вгору і при цьому підчепити спеціальним інструментом корпус. Після цього трохи провернути його і провести уздовж межі корпусу до верхньої частини.

Варто відзначити, що проводити інструментом уздовж всього корпусу не варто. Зупинитися треба буде на стику бічної і верхньої граней. Пов’язано це з тим, що зверху екран кріпиться засувками. Їх треба відстебнути на наступному етапі.

Коли клейовий шар буде порушений, залишиться тільки підняти екранний модуль від нижньої частини до верхньої. Підняти модуль потрібно приблизно на 90 градусів.

Коли екран буде піднятий, треба будуть відкрутити гвинти фіксатора шлейфу акумулятора. Їх два і покласти їх треба так, щоб не переплутати який звідки. При складанні це дуже стане в нагоді. Якщо шлейф приклеїться до фіксатора і від’єднатися разом з ним, переживати не варто, це нормально. Якщо він не від’єднався сам, треба зробити це вручну спеціальною пластиковою лопаткою, що входить в комплект.

Далі треба буде повторити операцію зі шлейфами екрану, фронтальної камери і кнопки Home. Вони розташовані під загальним фіксатором у верхній частині корпусу. Робити це треба акуратно, не докладаючи зайвих зусиль.

Коли все шлейфи будуть відключені, треба буде відкласти екран в бік і перейти до наступних етапів роботи.

Якщо акумулятор в вашому смартфоні раніше не змінювався, його буде легко демонтувати, потягнувши за спеціальний язичок. Наш апарат вже побував в не дуже гарному сервісі і акумулятор був приклеєний на двосторонній скотч. Через це довелося його “виламувати”. Якщо у вашому випадку справи йдуть так само, робіть це акуратно, уникаючи сильного вигину батареї. Підчіплювати пластиковими тупими предметами можна тільки з боку корпусу, щоб не пошкодити електронні компоненти.

Коли буде залучена батарея, треба буде видалити залишки проклейки по периметру корпусу і екрану. Після цього слід нанести спеціальний двосторонній скотч на корпус нової батареї і розмістити її в корпусі так, щоб шлейф діставав до конектора. Як це правильно зробити, подивіться в розміщеному вище ролику.

Наступним етапом треба відновити проклейку по периметру корпусу. Для цього видаліть захисний шар з синьою плівки і розташуйте її так, щоб вона зайняла все поглиблення по периметру корпусу. Важливо відзначити, що прямокутний виріз повинен бути в районі камери в правому верхньому кутку корпусу.

Коли проклейка буде нанесена, треба буде розгладити її і видалити утримує основу. Тепер можна приступати до складання, яку треба проводити в зворотній послідовності.

Для цього підносимо екран до верхньої частини смартфона і підключаємо три верхніх шлейфу. Важливо відзначити, що не можна прикладати екран, так як він прилипне до проклейки.

Після цього підключаємо шлейф акумулятора і акуратно, притримуючи екран, перевіряємо працездатність смартфона, включивши його. Якщо все працює, залишається вимкнути його, встановити на місце фіксатори шлейфів, щільно прикласти екранний модуль, зачепивши його засувками у верхній частині, і закрутити гвинти поруч з роз’ємом Lightning. Готово, смартфоном можна користуватися.