Youtube переведе з іноземної мови коментарі до відео на вашому смартфоні або планшеті

87

Хороші новини для власників мобільних пристроїв, любителів подорожей по просторах youtube, в якому можна знайти цікаві відео з усіх куточків світу з описами і коментарями на різних мовах.

Якщо раніше потрапивши, наприклад, в обговорення ролика японською, ви могли тільки припускати про що говорять глядачі, а щоб перевести кожен з коментарів доводилося докладати серйозних зусиль, то тепер це можна зробити миттєво, не покидаючи сторінки.

Компанія google офіційно оголосила про те, що функція перекладу коментарів тепер доступна власникам смартфонів і планшетів в мобільній версії додатка youtube .

Now on mobile: a ‘translate’ button for youtube comments in over 100 languages unlock conversations with communities around the world in just one click!try it out in español, português, deutsch, français, українська, 日本語, bahasa&100+ moreinfo→ https://t.co/fj0ay3gats pic.twitter.com/uqwatsvht5

— teamyoutube (@teamyoutube) september 13, 2021

Додаток переведе для вас коментарі на більш ніж 100 мовах. Працює нова функція дуже просто: щоб отримати переклад того чи іншого коментаря натисніть на «перевести на російську (основна мова вашої системи)».

При бажанні ви можете повернутися до вихідної мови коментаря, знову натиснувши відповідну кнопку.

Раніше нововведення знаходилося на етапі тестування і було доступна обмеженому колу передплатників youtube premium. Тепер переклад коментарів доступний всім користувачам програми.

схожі матеріали: