Яку замовити машину для негабаритного вантажу

6-4-2019

Какую заказать машину для негабаритного груза
Компанія надає послуги транспортування негабаритних вантажів автотранспортом по   Санкт-Петербургу. Саме тому, транспортування, перевищують вищезгадані параметри, вважаються негабаритними і вимагають інженерних рішень.

Негабаритні перевезення здійснюються спеціальною технікою і людьми, які мають досвід у таких перевезеннях. перевозка тралом нестандартних вантажів вимагає виконання різних заходів, включаючи, правильну організацію проведення вантажно – розвантажувальних робіт та доставки вантажу. Вона здійснюється за допомогою низькорамних трал з різними розмірами і вантажопідйомністю. Звичайно, під час перевезення евакуатором ціни можуть бути різні. Розрахунок вартості транспортування залежить від вантажопідйомності, навантажувальної висоти, кількості осей і типи підвісок трала, а також від марки використовуваного автомобільного транспорту.

Припустимо, що необхідно перевезти великогабаритний вантаж, такий як трактор. Для його транспортування використовується низька платформа з невеликими поглибленнями для коліс трактора. Це дає можливість не перевищувати допустиму висоту і значно зменшити витрати на доставку. Для навантаження нестандартних вантажів (наприклад, металоконструкцій, побутівок, сталевих труб великого діаметру) на трал використовується кран – маніпулятор. Установка їх відбувається за допомогою упорів і підкладок для хорошої фіксації контейнера. Евакуатор  в Санкт-Петербурге має фахівців, яким під силу здійснити доставку негабариту.

Фахівці компанії евакуатор в Санкт-Петербурге здатні організувати весь процес перевезення починаючи від навантаження і закінчуючи доставкою. Щоб замовити доставку негабариту необхідно надати деяку інформацію нашим операторам, які зуміють підібрати оптимальний варіант.
Після чого оператор передасть інформацію фахівцям і ті підберуть автомобільний кран і необхідний трал. Ми перевеземо великовагові вантажі, будівельну техніку, технологічне устаткування, кіоски, вагончики, модульні приміщення і ємності великих розмірів. Наберіть наших менеджерів і вони розкажуть як відбувається транспортування. Контакти евакуатора представлені на сайті.