Які види друку існують.

3-28-2018

Які види друку існують.
Переваги – виготовлення пластикових карт методом сублімаційного друку являє собою класичний офісний варіант. Найчастіше використовується для друку пропусків. Друк аналогічна друку на звичайному офісному принтері. Створюєте макет на комп’ютері, купуєте заготовки карт і друковані стрічки, друкуєте на спеціальних принтерах для друку пластикових карт вартістю від 50000 крб. і вище. Недоліки – низька роздільна здатність друку (300dpi). Отримане зображення – середньої якості (шрифти “пливуть”, картинки тьмяні і т. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі уф печать киев.
д.). Існують проблеми з суцільними заливками і градієнтами і передачею кольору. Захисний шар існує, але гарантує інтенсивне ходіння карти не більше року. Висока собівартість для виробника і відповідно, вартість для покупця. Переваги – практично безальтернативний спосіб професійного друку. Максимально високу якість зображення, низька собівартість і вартість для замовника, швидке виготовлення карт великими тиражами (висока швидкість друку). Захисний шар: лакування або ламінація. Лаковані карти мають менший термін ходіння, т.
к. не захищають зображення від глибоких подряпин. Ламіновані картки – професійне рішення. Недоліки – нерентабельність малих тиражів. Процес підготовки до друку займає досить значний час. Виготовлення зразка еквівалентно виготовлення мінімального тиражу. Переваги – якість фарби (яскравість, насиченість кольору), можливість наносити товстий шар фарби, наприклад, при нанесенні скретч-панелей, невисока собівартість. Недоліки – відносно висока собівартість.